Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Piacon lehet jó minőségű...

Piacon lehet jó minőségű gyerek csizmát venni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 12:20
 1/5 anonim válasza:
25%

Mért nem veszel rendes cipőboltba mondjuk egy Crocs csizmát, azok mindíg bevállnak és kifigástalan a minőség. Pl. ez:

[link]

2011. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért tette fel ezt a kérdést a kérdező, mert nincs ennyi pénze egy csizmára.. Nem mindenkinek van 10-15 ezre egy cipőre.

Mi kínai boltban vettünk tavaly cipőt és csizmát is, semmi baj velük, még csak a talpuk sem nagyon kopott meg és árban jóval kevesebb volt mint a Brendon és társai.

2011. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Deichmann nincs a közeletekben? Én most vettem kettőt is az egyik 3 a másik 4 ezer volt és szerintem teljesen jó minőségű.
2011. nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, mi is most a Deichmannban vettünk bakancsot, mert árban jobb volt a kínaisnál, 4000ft volt. Amúgy minőségben nem nagyon látok eltérést a kettő között.
2011. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Deichmannban voltunk sajnos magas a rüsztje kislányomnak és 14 000ft-os Elefanten és egy 8000ft-os ment fel a lábára. Jelenleg a Brendon tényleg sok lenne. Ezért kérdeztem. De köszönöm a segítséget! :((
2011. nov. 6. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!