Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ikres Anyukák! Ti is egyedül...

Ikres Anyukák! Ti is egyedül vagytok napközben a kicsikkel? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy van, de ot is nehezen birom, ha ketto lenne, duplan ki lennek akadva.
2011. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én tök egyedül vagyok egész héten.Az ikrek 4,5 hónaposak van egy két éves és egy 4 évesem.

Az ikrek eddig tündériek nincs velük semmi gondom mostmár beálltunk a minden napok rutinjába.Ráadásul este 7-től reggel 6.30-ig alszanak így én is ki tudom magam pihenni.

A házimunka és a fözés jelent gondot, de ezt is megooldom.

Párom egész héten melozik nem itthon alszik csak hétvégén van itthon.

2011. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolsonak!

Ez is ritka, hogy valakinek sok gyereke legyen es nincs segitsege es megsem panaszkodik!

Minden elismeresem a tied, de tenyleg!

2011. nov. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a sok gyerekes anyuka vagyok!

Néha én is tudnék panaszkodni csak nem látom értelmét bevállaltam mind a négyet és imádom öket még ha néha nehéz is.

Ha lehetne még gyerekem akkor még egyett beválalnék hozzájuk de mivel nem szeretem őket amennyire tölem telik.

Kedves kérdezö te hogy vagy?Hogy birod a kicsikel?

2011. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

utolso vagyok!

mivel nem lehet így akartam irni.

2011. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kár,hogy csak most találtam meg ezt a kérdést!Nekem 2 éves ikerfiaim vannak,de én aztán tudok panaszkodni!Mindig egyedül vagyok velük,segítség semmi és a fiaim is kitesznek magukért!Én,bevallom nehezen bírom,nem is hittem volna,hogy ennyire nehéz lesz.Iszonyú fáradt vagyok már délutánra,a gyerekek meg roszcsontok.Sajnos már sokszor semmi türelmem hozzájuk és el is keseredek emiatt.Úgyhogy a sokgyerekes anyukával nagyon szívesen beszélnék!!:)
2012. máj. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ikermami20 válasza:
Én egyedül nevelem öket 20évesen :) 3honaposak :) Teljesen egyedul látom el oket és egyedul élek veluk :) Hétvégente 1-2ora szabadségot kapok :) De turheto,nem olyan vészes szerintem.Majd ha nönek biztos nehezebb lesz
2012. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!