Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kiscsoportos gyermeked mennyit...

Kiscsoportos gyermeked mennyit beteg?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondták, hogy elég sokat lesz beteg, készüljek fel, hogy többet lesz itthon, mint az oviban. Augusztus közepe óta járunk, eddig 2*1 hetet voltunk itthon. Igaz, máskor még ennyit sem beteg, de most akkor ez sok, vagy kevés? 3 hónap alatt 2 betegség?
2011. nov. 6. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly volt kiscsoportos a nagyobbik fiam. Ő minden 2. héten itthon volt ilyen-olyan orrfolyásos nyavalyákkal. A kisebbik fiam most bölcsis, szeptemberben kezdte de azóta semmi baja sem volt még szerencsére. Lekopogom gyorsan. :) Szerintem egy átlagos kiscsoportoshoz képest nem beteges a gyermeked.
2011. nov. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kislányom még 1x sem volt beteg, mióta megkezdődött az ovi.A fél óvoda hiányzik neki meg semmi baja.Nem tudom hogy ez jó-e?
2011. nov. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem beteg akkor az csakis jó lehet. Erős a szervezete ez azt jelenti.
2011. nov. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2x-i betegség jó. Az én lányom tudom, hogy beteges, de most még elég jól bírja. Szeptember eleje óta 4x volt beteg, de gyorsan átlendült rajtuk.
2011. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam lassan 1 eve jar. Egyszer voltunk itthon 1 hetet fulgyuladassal es antibiotikumot kapott. Egyszer meg magas laza volt meg folyt nagyon az orra (ez pentek delutan tortent es hetvegen ki is hervete igy hetfon mar ment). Vannak olyan napok, hogy neha picit folyik az orra de laza nincsen, nem nyugos... csak zavaro, hogy folyik neki. Ezenkivul az egvilagon semmi baja nem volt. Szerintem nem sok 3 honap alatt a 2 betegseg. Ez az immunrendszer erossegetol is fugg. Nallunk mar volt baranyhimlo jarvany, meg valami holyagos szajfertozes. A baranyhimlot 8-an a holyagos szajfertozest meg 6-an kaptak el a 14 fos csoportbol. A kisfiamnak kutya baja sem volt.
2011. nov. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az első betegség olyan volt, hogy folyt az orra, de más baja nagyon nem volt. De akkor még nem tudta kifújni az orrát egyedül, ezért inkább itthon fogtam. De az nem volt vészes. A másodiknál viszont 3 napig elég magas volt a láza. Állítólag skarlát is volt az oviban, igaz, nem az ő csoportjában. De azt még nem kaptuk el. Meg egyszer nekem ment a hasam, de azt ő nem is kapta el. Vagy ő hozta haza nekem tünetmentesen, ki tudja?

Igazából adtam neki mindenféle immunerősítőt, csak azért kérdezem, hogy akkor ezek hatottak, remélem.

2011. nov. 7. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!