Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi időt töltötök apával...

Mennyi időt töltötök apával kettesben? Pl. Odaadjátok a mamának a gyerkőcöt hétvégére vagy ilyenek?

Figyelt kérdés
Nekünk egy kisfiunk van 2,5 éves. Havonta 1-2 hétvégét anyukáméknál van nélkülünk, meg ha beteg akkor a lábadozási időszakban is. Nagyon szeret ott lenni, nem is laknak messze (20 km) így bármikor hazajöhetne. Most is viszik már pénteken ha akar menni a gyerkőc. Ha nem akkor megyünk együtt szombaton.
2011. nov. 20. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekünk nincs lehetőségünk rá. Anyukám jön hozzánk, itt vigyáz a kicsire és akkor mi nyerünk egy kis szabad időt, anyósomékra meg alapból nem szeretném rábízni. Mondjuk még csak 8 hónapos, de ha 3 éves lesz, akkor sem fogom több napra odaadni nekik.
2011. nov. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos mi nagyon keveset vagyunk kettesben a férjemmel, 4 éves lesz a nagyobbik lányom, 16 hónapos a kicsi. Eddig összesen talán kétszer ha el tudtunk menni egy kicsit kikapcsolódni. Sokszor érzem magunkon, hogy jót tenne időnként pár óra kettesben, de egyszerűen nincsen rá lehetőségünk. Anyukám sokat beteges mostanában, anyósomék messze vannak, barátnőm szintén két gyerekes, neki is van dolga bőven....így ezek most elmaradnak, de sokszor úgy vagyok vele, hogy nem baj, együtt vagyunk négyesben, és nekem már ez óriási boldogság :-)
2011. nov. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

apával kettesben?szinte semmit.ha megyünk valahova ált együtt megyünk.de minden este együtt vacsiznak,meg játszanak miután megjön a férjem(6-7 körül).9 körül fekszünk,addig megy a játék,de én is ott vagyok.ilyenkor hagyom őket kettesben játszani,de mivel nem tudok elvonulni,igy egy helyiségben vagyok velük.ilyenkor ált olvasok,vagy netezek.

mamával?anyósékkal élünk.időnkként,ha olyan dolgom van,hogy sokat kell mennem és kénytelen vagyok hétköznap elintézni mindezt busszal,akkor addig otthon marad a mamával.szépen elmagyarázom neki,hoyg hova megyek,miért?és mindig hozok neki olyankor valami apróságot.

a szüleimmel csak akkor van,mikor megyünk.sajnos nélkülem nem alszik el,igy nem tudom otthagyni,már próbáltuk.addig ordított míg nem mentünk és altattam el.igaz azóta már külön ágyban alszik(akkor még velünk aludt),de most is csak én tudom lefektetni.

2011. nov. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!