Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha beteg a gyerek beviszitek...

Ha beteg a gyerek beviszitek az oviba fényképezésre?

Figyelt kérdés
Köhögés orrfolyás csak az ilyenkor szokásos,de este már belázasodott,gondoltam holnap doki.Csütörtökön jön a fotós az oviba.
2011. nov. 21. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vittem betegen sem fotózásra, sem mikulás ünnepségre...stb. Fotózást úgyis pótolják, ha sokan betegek.
2011. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mert egy lázas beteg gyereknek nem az az álma, hogy jópofizzon a fényképésznek. És kipirult vagy éppen falfehér arccal nem túl fotogén az ember.
2011. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lázasan semmiképp! Ha nem lázas és jó a közérzete akkor talán.
2011. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én vittem bölcsis fotózásra, de nem volt lázas, orra sem folyt, és kicsit köhögött. Krupp miatt voltunk itthon, más baja nem volt. Nem is én kezdtem el gondolkodni rajta, hogy bemehetünk e vajon, hanem a vezetőnő mondta, hogy menjünk be. Nyilván, ha lázas lett volna, nem vittem volna. Egyébként bementünk, nem is találkozott nagyon a többi gyerekkel, gyorsan lefényképezték, utána pedig a csoportképhez odaállt, és mentünk is haza.
2011. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi ovinkba volt aki behozta, velük kezdték és aztán elmentek.Szerintem nincs ezzel baj.
2011. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül is én bementem szólni,hogy nem megy a gyerekem oviba. Nem lesz ott a fényképezésen sem ,akkor mondták,hogy a mi csoportunkba 2* jön mert a fél csoport hiányzik.Köszi a válaszokat.
2011. nov. 25. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem volt lázas és vidám volt, bevittem, de csak a fotózás idejére. Utána hazajöttünk.
2013. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!