Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » MItől lehet gyulladás kisfiam...

MItől lehet gyulladás kisfiam szervezetében?

Figyelt kérdés
Ma elvittem dokt.nőhöz mert reggel nagyon nyűgösen ébredt láttam rajta, h vmi nem oké, megnézte a torkát, nem piros meghallgatta minden rendben volt. Én azért kértem egy szúrást, hogy megnézzék a vérsüllyedését nincs e gyulladás a szervezetében és 3O-as volt. Ami bizony gyulladás! Írt antibiotikumot, calcimuscot, fenistil cseppet és cataflam cseppet! Lázas nem volt. Hazajöttünk délelőtt evett jól, aludt, most jó kedve van. Lehetséges, hogy még most jött volna ki rajta vmi? Ezzel megelőztem a betegséget? Adjam egyáltalán neki az antibiotikumot! Dokinő azt mondta kell, mert gyulladás van, de azt nem tudja mitől? Két napja mondjuk hányt de az szerintem a mogyorótól volt, szerdán hőemelkedése is volt, de azt mondta gyomorrontástól lehet. Tegnap egész nap jókedvű volt, szaladgált nem is aludt napközben, ma reggelre meg ilyen lett. Bocsi a terjedelemért, volt másnak is ilyen már?
2011. nov. 25. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ma az én babám is kibírhatatlan volt, náthás, de szerintem a melegfront, nekem is fáj a fejem. Most jó kedvű, de 4-ig azt hittem eret vágok magamon.
2011. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, és rengeteg iszik, ma már biztos megivott vagy 1liter teát. Az nem gond? Nem utal valamire?
2011. nov. 25. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi voltunk gaszrtoenterológián allergiavizsgálaton.Vettek vért a kislányomtól.A vizsgálat után három nappal beteg lett,folyt az orra,köhögött,stb.A gasztrós eredmény 3 hét múlva lett kész,és megkérdezte tőlünk az orvos,hogy beteg volt akkor a kislány?mert gyulladást mutatott a vérkép.Lehet,hogy a te kisfiadba is most lappang a betegség,csak még nem jött ki rajta.úgyhogy én a helyedbe elkezdeném neki adni az antibiotikumot.Amúgy ez a szúrás dolog hogy van?A mi orvosunk sose csinál ilyet.Ezt valami ujfajta géppel nézik?Lehet,hogy nálunk ilyen nincs,mert még nem hallottam róla,pedig én is kérném,mert sokszor lehet,hogy felesleges a gyógyszer.Az én ikreim eléggé betegesek.
2011. nov. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

19:43-asnak:

Szia!Én se tudtam,h tudnak ilyet nézni, csak múltkor is beteg volt és mondta dokinő, h szúrjuk meg nézzük meg a vérsüllyedését!Nemhiszem, h új dolog.Egy kis kék gép, amibe beletesznek egy ampullát amibe van vmilyen folyadék és a folyadékba beleteszik azt a pici vért.Nagyon egyszerű és nem tart sokáig. Megszúrják az egyik ujját egy vékony tűvel, kibuggyan a vér, odatesznek egy nagyon vékonyka (fokpiszkálónyi) hosszú kis kémcső félét ami felissza a vért és abból átrakják vhogy abba a kis csőbe és bele a gépbe. várni kell 1-2 percet és kiírja az értéket. nekünk múltkor 24volt mikor slájmosan köhögött meg hőemelkedése volt, aztán mikor visszavittem már csak 8. Most nem akarta dokinő megszúratni én kértem a saját megnyugvásomra és hál istennek mert így kiderült, most 3o volt.adom neki az antibiotikumot!kérdezd meg az orvosod mert tényleg nem mindegy a gyógyszert illetően.

2011. nov. 25. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:
köszönöm,hogy válaszoltál,ezt meg fogom kérdezni az orvosunktól
2011. nov. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!