Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves kora után kel még...

Másfél éves kora után kel még vinni a gyereket a védőnőhöz, vagy elég a 2éves státuszkor?

Figyelt kérdés

Ez a védőnőnk a babám 3hónapos korától van,de még egyetlen egyszer sem volt nálunk. Én elhordtam a kislányomat az oltásokra,meg néha mérni,de most már teljesen feleslegesnek tartom.

Amúgy is ez a védőnő nem ér semmit!



2011. nov. 26. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ez vátozó kinek milyen a védőnője. Szerencsére nekünk rendes és törödik a gyerekel. 1 éves koráig havonta vittük miután töltötte 3 havonta. Most voltunk csütörtökön és februárban megyünk megint. 2,5 éves a gyerköcöm.

Jah nálunk 2x volt mikor még terhes voltam 1x mikor hazajöttünk azóta nem volt és nem is bánom. Ha valami gond van telefonon hívom vagy megyek az orvoshoz

2011. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,de most kell még vinni 2éves koráig vagy nem?
2011. nov. 26. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem teljesen felesleges...a könyvébe úgysem ír, csak a 2 éves státuszt.
2011. nov. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. nov. 26. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!