Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adtok/adnátok zoknit 3 év...

Adtok/adnátok zoknit 3 év körüli gyerkőcre éjszakára, ha lábfej nélküli pizsiben alszik olyan 20 fokban?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én adnék, egy vékonyabbat. Legfeljebb ha meleg neki úgyis leveszi magáról. Ha meg nem, de véletlen kilóg a lába, akkor hasznos.
2011. nov. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én próbálkoztam vele, de zavarja, így azonnal leveszi. Ha fázik a lába, bedugja a takaró alá. A lábfejes pizsit sem viseli el. Mondjuk én sem tudok zokniban aludni, a férjem meg le nem venné éjszakára.
2011. nov. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én adnék, de lehet az én hülyeségem, mert én is hordok éjjel zoknit télen-nyáron.
2011. nov. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem adnék, lehet az én hülyeségem, de én sem tudom elviselni.
2011. nov. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mint láthatod, egyéni, hogy ki milyen. Te ismered a gyereked. Lábról szokott felfázni vagy sem? Elviseli vagy leveszi? Én biztosan adnék, de mi elég parásak vagyunk, 24 fokban is adunk rá, aztán általában az a vége, hogy leveszi, mert mondja, hogy melege van. Éjjel is néztem, meleg volt a lába.
2011. nov. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én szoktam adni.
2011. nov. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én adok,és azért mert ő kéri,egy 3 éves gyerek már tudja mit szeretne,nálunk én húztam először a lábára mert mindig kitakaródzik és éjszaka nálunk nincs meleg.Volt hogy elfeledkeztem róla és ő kérte.az nem jó gondolkodás,hogy hát én sem hordok hát neki minek adjak,ő nem én.én sem veszek fel éjszaka zoknit,a fiam meg igényli.kérdezd meg tőle,add rá ha nem tiltakozik ellene nem lesz semmi baja tőle,ha nem érzi jol magát benne le fogja vetetni.
2011. nov. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a kicsire igen, mert fázós és jéghideg a lábacskája

A nagyra nem, pedig ő kitakarózva alszik de forró a lába.

2011. nov. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Adnék, illetve adtam, de leveszi.
2011. nov. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én általában adok a fiamra, de bokazoknit, vékonyat. Van amikor odaadja nekem, hogy nem kell, neki is jó meleg a lábacskája. :)
2011. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!