Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 18 hós oltás után, kinek...

18 hós oltás után, kinek milyen tünetei voltak?

Figyelt kérdés

Mire számíthatok, meddig tartott ha volt valami,

most este volt egy pici höemelkedése, dokim azt mondta, ha van hőemelkedése adjak neki lázcsillapítót, remélem jól tettem, mert csak 37,2 volt.

15 hós oltás ota sokat voltunk betegek, ezért a szokottnál parásabb vagyok most. Nem szeretem 38 alatt csillapítani a lázát, mert kell, hogy dolgozzon a szervezete, de most azt mondták adjak neki.

Köszi a segitséget.


2011. dec. 2. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A 18 hós oltás ugyanaz ,mint a 2-3-4 hónapos,tehát ugyanazok a tünetek lehetnek.
2011. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, a 4 hósnál volt csak hőemelekdése....de csak este, remélem igy is marad, most is:-)
2011. dec. 2. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
szia! nekünk a 18 hósnál nem csak az általános oltások voltak, hanem skarlát ellen is és attól viszont 2 napig lázas volt, de más tünet nem jött ki, de hát ezt gyereke válogatja.
2011. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!