Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiam 2006 májusában született....

Fiam 2006 májusában született. Óvónők szerint iskolaérett. Ha ovis marad, mehet egy másik csoportba. Dilemmában vagyok, sokan visszafogják a tavaszi gyerekeket. Nem lesz hátrányban atöbbiekhez képest. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan engedheted iskolába, ez az élet rendje, és az óvónők is ezt ajánlották. hol a gond? igaz persze, hogy nem lenne baja attól sem, ha maradna még egy évet, na de előnye se származna a dologból az biztos. utólag visszagondolva én örültem volna ha nem tartanak vissza a szüleim (én halasztottam egy évet oviban) mert azóta 5 éves középiskolát kijártam, úgy alakult hogy utána még egy évet kihagytam, és itt vagyok 21 évesen még csak elsőéves, másoknak ilyenkor már kezükben a diploma. oké, mondjuk egy év nem a világ, de nekem ez a három már sok
2011. dec. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 krisztivan ***** válasza:
Én júniusban születtem(35 éve)szerencsére még nem volt "divat "visszafogni a gyerekeket.Nagyon önálló gyerek voltam már akkor,2.os koromban már egyedül jöttem-mentem suliba és az eszemmel sem volt gond.Inkább a lustaságommal,de azzal 1 év után is gond lett volna.Szerintem te is meg tudod ítélni mi a jó a gyerekednek.Ha érdekli a suli és tud figyelni,szerintem kár visszafogni hiszen az oviba már nem fog semmi újat tanulni.De,ezt leginkább Te tudod eldönteni.
2011. dec. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!