Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 évesnek érdemes 80x160-as...

2,5 évesnek érdemes 80x160-as fix leesésgátlós gyerekágyat venni? Vajon meddig fogja használni? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nem nagy növésű, úgyhogy gondolom méretileg még pár évig használhatnánk, de lehet, hogy már 2-3 év múlva kisbabás lesz a leesésgátló miatt.
2011. dec. 6. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is tervezünk egy új ágyat venni neki, és ezen a méreten gondolkodunk, amit te is írtál. Elvileg a 160-as ágyat sokáig tudja használni, kb. 8-10 éves korig, attól függ kicsi vagy nagynövésű. A leesésgátlókat általában le lehet szedni, így nem lesz kisbabás. Milyen ágyat néztetek és hol?
2011. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi épp ezért nem vettünk fix leesésgátlósat egyik gyerkőcnek se, mindkettőről leszerelhető ez a támla.

160x80 as a fiam és a lányom ágya is a fiam 3 éve alszik benne a lányom 1 éve (3 és 5 évesek) és még jódarabig jók lesznek szerintem. Mindössze 16 nm a gyerekszoba és így addig se foglal nagyobb helyet a 2 ágy (ezért nem vettünk egyből felnőtt méretűt)amíg egy szobában laknak.

A fiam 120 centi a lányom 102.

2011. dec. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi növelhető méretű ágyat vettünk, amihez volt egy leesésgátló is. 90, 16, végül 190 cmre lehet kihúzni, úgyhogy tini koráig használhatja. Középre be lehet tenni a leesésgátlót. Bár nekünk sose volt rá szükségünk, a kislányom 1,5 éves kora ebben alszik.
2011. dec. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes. Másfél éves korában kapott a fiúnk 90x200-as, leesésgátló nélküli ágyat. Még soha sem esett le róla. (most 26 hónapos)
2011. dec. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az interneten néztem használtan egy szép fenyő ágyat. A leesésgátló szerintem nekünk szükséges, sokszor látom, hogy úgy alszik a fiam, hogy nekitámasztja a hátát a kiságy rácsának, ha nem lenne ott lefordulna.
2011. dec. 6. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!