Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az oviban majd rálesz kényszer...

Az oviban majd rálesz kényszerűlve és önállósodik? 3,5éves a kisfiam költözés miatt januárban kezdi az ovit. Enni szépen eszik egyedül. Az öltözéssel vannak gondok. De úgy vettem észre ez kedv kérdés nála.

Figyelt kérdés
az oviban majd muszály lesz öltöznie ,nem?és ilyen korban már minden ruhadarabot egyedül kell felvennie?
2011. dec. 7. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, még segítenek nekik öltözéskor. Szépen fokozatosan rávezetik. Ráadásul a gyerekek nagy utánzók: ha neki megy akkor én is megcsinálom :) (legalábbis a fiamnál így volt)

A mi ovinkban az evés az ami kényes pont, abban nem segítenek. Az én fiam nagyon lassan eszik, dumál, forgolódik és nem noszogatják, hanem elveszik előle...

Rendben lesz minden nyugi, és sok sikert a beszokáshoz :)

2011. dec. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eleinte biztos segítenek, de én is csak azt tudom írni, mint a legelő válaszoló. Nálunk is nagyon kedves óvónénik vannak. Bár, amikor egyedül öltözik a fiam pl alvás után, mindig tudom, hogy egyedül tette. Van, hogy az eleje a hátulja, vagy ki van fordítva valami ruhadarabja, esetleg hanyagul van felhúzva a gatyája a derekán.
2011. dec. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kis csoportosokat rendesen öltözteti még a dadus, de a nagyobbaknak is segítenek, ha kell.

Az viszont valóban motiválni fogja, hogy látja, a többiek hogyan csinálják...

:o)

2011. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
segítenek neki, nyugi, a nagyobbak, ha vegyes csoport, meg a dadus is, kben soha nem készülne el a csoport, mert még lassúak, meg minden ruhadarabot nem tudnak egyedül felvenni, pl. pulcsi
2011. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!