Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen étvágyjavító szerek...

Milyen étvágyjavító szerek vannak kisgyereknek?

Figyelt kérdés

kislányom januárban lesz 3 éves és mindig is elég rossz evő volt.próbáltuk már a peritolt de attól az egyébként is meglévő székrekedése súlyosbodott.a béress cseppet is adtam neki de csak pár napig mert még annyit se evett tőle,szinte rosszul volt az ételtől a csepp miatt.

nem tudom van e valami ami 3 éves kortól adható e még.szeretnénk kipróbálni mert hetek óta alig eszik már megint szinte csak pár falaton él.


2011. dec. 12. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:

én marslakócskák szirupot adok a fiamnak és c vitamint.ettől elég jó lett az étvágya

de már ezt is próbáltam:

[link] ez is nagyon jó volt

2011. dec. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

súlyra, méretre is kicsi a lányod?

ha igen,akkor gasztroenterológushoz kéne mennetek először is kivizsgálásra.

ha súlyra,méretre teljesen normál kategória,akkor viszont pszichés, legjobb a pszichológus lenne.

2011. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

a gasztrora már járunk!ott derült ki hogy tejfehérje allergiás.május óta semmilyen formában nem evett tejes dolgokat és azóta októberig kerek egy kilot hízott.azelőtt meg szinte csak dekákat.egy évesen 9 kilo ,2 évesen 10kilot is éppen hogy elérte.ezért meg a székrekedése miatt márciusban voltunk először a gasztron.májusba tehát kiderült hogy mi a baj.

ez az egy kilos hízás ez nagyon jó 5 hónap alatt.


ma sem vitte túlzásba az evést.reggel nem egészen fél karaj vajas kenyeret evett.most délbe max 6-7 szem csavart cső tésztát a pörköltből.mondjuk utána kérte a banánt és meg is ette mindet pedig nem volt éppen kicsi.

ez a szerencsém hogy legalább gyümölcsöt eszik ha mást nem is akar.


gondoltam már arra hogy túl sokat iszik és ezért tele van a pocakja állandóan.meg hát vizet nem nagyon iszik inkább csak gyümileveket.gondolom azok meg hogy cukrosak elvehetik az étvágyát.tudom hogy ezt én rontottam el.most próbálom neki az őszilevet is vízzel fele-fele arányban hígítani ne telítse el annyira.

meg ugye a szójatápszert is innia kell,de azt tényleg csak a déli étkezés és az esti étkezés után adom neki nehogy az elvegye az étvágyát.

2011. dec. 12. 13:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a Vitacolant adtam, kb. 1 hónapig, aztán elkezdett enni a lányom. A Marslakócska szirupot nem ismerem, de a vitamint azért nem adom ebből a fajtából, mert aszpartam van benne.
2011. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És általánosan étvágyjavításra a B-vitaminos készítmények jók.
2011. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

most jut eszembe hogy írtad a vitacolan.azt én is adtam neki.csak akkor még éppen hogy betöltötte az egy évet és azt mondták hogy ne 5 ml hanem csak 2.5 ml adjak neki.egy darabig az is jó volt.

de most már akkor simán adhatom az 5 ml neki.szerintem akkor az lesz,először azt fogom megpróbálni.legalább az vitamin nem úgy mint a peritol,mert az elég gáz.


köszike hogy eszembe juttattad!!

de azért még várom a további ötleteket!!előre is köszi!

2011. dec. 12. 14:53
 7/8 anonim ***** válasza:
nálunk a gyümilevek nagyon nagy étvágyrombolók, egész nap ellennének azon evés nélkül.
2011. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

gondoltam hogy a gyümilevekben lehet a hiba.mint mondtam most hígítom neki fele-fele arányban.

majd meglátjuk mi lesz,hogy jó lesz e így.meg akkor adom majd neki a vitacolant,hátha jobban fog enni.nagyon remélem.

2011. dec. 12. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!