Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez most mi? Egy 22hónapos...

Ez most mi? Egy 22hónapos gyerek tudatosan kiakaszt?! Mit csináljak? Kismotorra nem ül rá, nem szereti.

Figyelt kérdés

A kislányomról van szó. Két hete kezdtünk el járni babakocsi nélkül,mert egyszerűen nem volt hajlandó nyugton lenni benne,meg amúgy is csak útban volt. Ordított fészkelődött mindent csinált,de vittem mert nem bírom cipelni a lányom.

Most hogy kocsi nélkül megyünk mindenhová,nem akar gyalogolni! 10perc után kéredzkedik az ölembe,de én nem bírom mert már 16kg!

Ha viszem a babakocsit ki akar jönni,és szalad mint a puskagolyó akár 2órát is. Ha gyalog megyünk 10perc után cipelteti magát!


2011. dec. 19. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én elhiszem neki, hogy 10 perc séta után már elfárad, és azért kéreckedik az öledbe. Ha a babakocsi és a kismotor is kilőve, akkor már csak egy ötletem maradt. Talán egy szülőkaros kisbicikliben elüldögélne. Te tolod, ő pedig csak nézelődik, és közben nem kell "dolgoznia" a lábával, tehát nem fárad el benne elvileg.
2011. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

mert ismeri a te határodat és te felveszed.

ha nem veszed fel, vagy kényszerítted a banbkocsiba megszokja néhány ordítás után.


amit imádnak a gyerekek (én nem de lehet nálunk is kell egyszer), a tricikli amit te tudsz tolni egy karral. vagy a bébitaxi, de szerintem ahhoz kicsi már.


az azért is jó, mert egy új környezet új szabájok, új határok. sok triciklibe be is tudod kötni, így megmondod neki nincs kiszállás, ha elfárad belehet ülni, de nem veszed fel.

2011. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem miért fárad el hamarabb babakocsi nélkül?

Kimegyünk a kocsival,5perc után kiveszem mert minden baja van,és órákig is elrohangál!

Kimegyünk kocsi nélkül,megy egy darabig,és ölbe akar jönni!

Nem értem,és csak ritkán veszem ölbe,meg is szakadnék! Volt már e miatt elég durva hiszti az úton.

2011. dec. 19. 14:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Pici még. Ha nem engedsz neki előbb-utóbb megunja.
2011. dec. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
"Pici",16kilóval,és 92centivel?! Olyan akaratos,és hisztis mint a csuda!
2011. dec. 19. 14:28
 6/12 anonim ***** válasza:
16 kilóval azt ne mondd, hogy nagy. Parancsolj rá, te vagy az anyja/apja.
2011. dec. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk az utca végén van az ovi,5 perc gyalog.22 hós a fiam,minden reggel és délután megyünk a tesóval.Nekem is ezt csinálta,felvetette magát.Mostanra lehet beleedződött mert egy ideje nem kell felvenni.Én eltereltem másra a figyelmét,repülő,autók,kutyák stb.Ha hisztizik akkor se engedj neki mert akkor nem vakarod le magadról.Tudom én is mi egy ilyen kis sószsákot cipelgetni.
2011. dec. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En csak egyre tudok gondolni. Ha babakocsival mentek es elfarad akkor tudja, hogy beteszed a babakocsiba amit nem szeret igy inkabb setal orakig. Ha babakocsi nelkul mentek akkor tudja, hogy ha elfarad te felveszed amit szeret nem ugy mint a babakocsit. Okosak ezek a kis huncutok, okosabbak mint gondolnank. Szinten egy 22 honapos kisfiu anyukaja.
2011. dec. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne vedd fel és kész. Én nem vehettem fel a fiam, mert vetélés veszélye állt fenn - többször bevéreztem. 16 hónaposan megtanult lépcsőzni a negyedikre, másfél éves kora óta meg nem viszek babakocsit se. Nem mentünk először messzire. Tudatosan szoktattam hozzá, mert tudtam, hogy jön a tesó, és nem fogok két gyereket toligálni, nem hülyültem meg. Nyáron volt 20-22 hónapos, akár 2 órát is gyalogolt.

Nem lehet, hogy a 16 kilójára rá is férne egy kis séta? A fiam is 92 centi és 12 kiló, de nem mondanám nagyon vékonynak igy se...

2011. dec. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Nem lehet, hogy a 16 kilójára rá is férne egy kis séta? A fiam is 92 centi és 12 kiló, de nem mondanám nagyon vékonynak igy se..."


Köszi,de nem kövér a lányom. Még csak hasa sincs,tiszta izom! Eleve 5kilóval született,és nem voltam/vagyok cukros.

10hónapos korától jár,mostanra már fut,lépcsőzik,és nem azt írtam hogy nem sétál,hanem azt hogy ha nincs nálunk a babakocsi ölbe kéredzkedik. Lehet csak a "határokat" próbálgatja!

2011. dec. 19. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!