Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok a gyerekszepsegv...

Mit gondoltok a gyerekszepsegversenyekrol?

2011. dec. 26. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom a gyerekeket,hogy a szüleik ostobasága miatt részt kell ilyenen venniük.
2011. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Én bizony bíróság elé állítanám mindazokat, akik ilyesmiben részt vesznek.

A pedofilok biztos kedvelik az eféle versenyeket ...

2011. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nyilván én nem tenném ki a lányomat ilyen versenyeknek, de valószínűleg azok, akik ezt megteszik nem ezen a véleményen vannak.

Én véleményem ezekről a szülőkről az, hogy a gyermekükön akarják levezetni azt, amik ők nem lehettek és amin ők nem mentek keresztül.

Nézz meg 1-2 20-25 évesnek öltöző és sminkelő nagymamát .. az is ez a kategória!

2011. dec. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Először is nem minden gyermek szereti ezt a felhajtást, de sok szülő ezt vagy nem akarjafigyelembe venni, vagy nem is veszi észre. Emiatt sok gyerek szenved. Főleg az a rossz, hogy ilyenkor azt látják a gyerekek, hogy ha szép ruhába öltözünk, és mosolygunk, akkor a külsővel minden megvan oldva. Így felnőtt korukban is a külső értékeket tartják fontosnak, így próbálnak majd érvényesülni. A másik oldala pedig, hogy sok beteg ember élvezetét leli ebben, így veszélyeztetve a gyerekeket. Nem tudom hallottál-e már JonBenet Ramseyről, de igen tanulságos történet.

Ő volt az a kislány: [link]


És a története: [link]

2011. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

legelsőre én is baromira elítéltem ezeket a parádéztatásokat, aztán az egyik adón elkezdtem nézni ezt a toddlers and tiaras-t. Abből kiderült az is, hogy Amcsiban teljesen máshogy működik egy átlagcsalád, más a szociális háló is, így meg tudom érteni azokat a szülőket, akik ilyenre viszik a gyerekeket. Azokat viszont nyakon tudnám vágni, akik nyilvánvalóan kínlódtatják a gyereket, volt olyan hogy a kislány panaszkodott, hogy fáj a hasa, az anyja meg nem is foglalkozott vele.... amikor a kislánynak is jó szórakozás, azzal nincs bajom. Persze a saját gyerekemet sose tenném ki ennek a puccparádénak...


A videóban látható Eden is többször volt már, na az ő anyja egy elmebeteg, az egész életét a gyerekszépségversenyekre tette fel.

2011. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy nem a gyerekről szól, hanem a szülőről.

Hogy kiélhesse magát amit ő nem ért el, és ráerőlteti a gyerekét. Az egy dolog ha a gyerek szereti, és főleg be van idomítva nem csak a lépésekre, előadásra, hanem arra is, hogy mit mondjon.

Ennyire akkor sem szereti az egészet, csak a szülő.

Láttam sok ilyen műsort lényegében a gyerekek kinlódásnak érzik, de azt mondják, hogy szeretik, hát mert erre a szövegre is idomítva vannak. Nem a gyerekről szól, teljesen fölösleges az egész szerintem.

Ha van olyan egy fesztiválon, hogy minden smink nélkül amelyik gyerek fellép magától mert akar, megmutatja magát, az más, de a Toddlers és Tiara majdnem gyermekkinzás.

2011. dec. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket én szigorúan büntetném!
2011. dec. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha ennyire elítélitek ezeket a versenyeket, akkor nem öltöztetitek be farsangra sem a gyereket?:)
2011. dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó te komolyan gondolod ? Tényleg nem érzed a különbséget a farsang és e közt. Persze lehet nem láttál elég ilyet még.

Itt súlyos órákat gyakoroltatnak a szülők a gyerekkel, ha fáradt, ha nem, hogy szépen jól csinálja a dolgokat. Amihez a gyereknek néha van is kedve , de belefárad, és muszály neki folytatni. A farsang egész más. Az egy alkalom, és nem kinlódásról, csakis örömről szól egy egyszeri beöltözés bulival, nem stresszel.

2011. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
.
2012. febr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!