Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős volt gyermeketek,...

Mennyi idős volt gyermeketek, amikor elkezdtétek a szobatisztaságra szoktatást? Mennyi idő kellett a sikerhez? Meddig voltak "rendszeresek" a balesetek, ha egyáltalán voltak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiam 21 hónapos volt mikor levettem a pelust róla itthon, ez kb május június körülre esett.Tetszett neki később a nagy melegben hogy meglocsolhatja a füvet.Aztán a boltig már csak kisgatyát adtam rá ami oda vissza kb fél óra.Teljesen szobatiszta 25 hónaposan lett éjjelre is.Baleset inkább úgy van hogy kipisil a biliből és lepisili a nadrágot.

2012. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém most 1 éves és mi tavasszal meg fogjuk próbálni.

Már most nagyon utálja a pelenkát, és nálunk a családban amúgyis mindenki kb. 1,5-2 évesen lett szobatiszta, ahogy a nyári meleg alakult.

2012. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először 2 évesen (nyáron próbálkoztam) de 1 hét után feladtam, mert láttam, hogy egyáltalán nem izgatja, hogy van-e rajta pelus, bepisil. Utána bölcsis lett majd tavasszal 2.5 évesen egyik napról a másikra leszokott. Max 1-2 baleset fordult csak elő. Ha érettek rá gyorsan megy az egész, de az, hogy ki mikor válik rá éretté változó. Valaki 1.5 évesen valaki meg 3 évesen.
2012. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!