Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vajon ez már azt jelenti hogy...

Vajon ez már azt jelenti hogy érett a szobatisztaságra vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Kislányom 25 hónapos már mikor pelus volt rajt szólt pisi kaki előtt!Levettem róla a pelenkát de a pisi eleje becsurog csak a bugyit kell cserélni.Most akkor mégis korai volt levenni? 4. napja vettem le!
2012. jan. 16. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a kislány magától szól, akkor érdemes próbálkozni.


Az, hogy esetlen nem sikerül idöben szólnia, nem baj, egyszerüen idöbe telik, mire azt megtanulja, hogy mennyivel elöbb kell szólni. Meg célszerü olyan ruhát adni rá, amit nagyon gyorsan le lehet húzni róla.


Ha viszont most nem engeded neki, akkor számolhatsz rá, hogy azzal leszoktatod erröl az igényröl és késöbb nagyon nehezel lehet megtanitani, hogy ne a pelenkába végezze a dolgát.

2012. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nem jó neki akkor úgyis visszakéri az én kislányom a legkisebb is 25 hónapos és mot 10 napja nincs pelus
2012. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg becsurog a pisi, addig nem érett. Akkor lesz érett, ha szól, és vissza is tudja tartani, amíg bilire vagy wc-re ül.
2012. jan. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!