Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korától használta...

Mennyi idős korától használta az otthoni nagy wc-t a gyermeked bili helyett?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
3 éves a kislányom, már a wc-t is használja, de még többször a bilit is. Nem tud egyedül ráállni, csak ha ráteszem.
2012. jan. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A bilit kizárólag akkor használja, ha nagyon sürgős, és valaki más ül a wc-n:)

Amióta wc-zik, csak oda jár, szűkítővel.

2012. jan. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 hétig volt bili. 2,5 éves korától wc. Nem kerülgetjük, a kistesó nem mászik bele, nem kell mosogatni........

Imádja a wc-t egyedül jár, csak kakinál szól.

Most kereken 3 éves.

2012. jan. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Felváltva használja. Mikor melyik szimpatikus neki.

2 éves korától pisil wc-be, 2 éves 4 hónapos volt, mikor már kakihoz sem kellett pelus, azt viszont szívesebben intézte bilibe.

2,5 éves elmúlt, de még mindig mindkettőt használja. Ha elraknám a bilit, szerintem nem nyafogna, megy neki egyedül is a wc-n.

2012. jan. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sosem volt bilink.Wc szűkítőt használtunk kezdetek óta itthon.Az elején még én ültettem rá,ha szólt,most már maga mászik fel a sámlijára és ül rá a vécére.Okt. végén volt 3 éves.
2012. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!