Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vegyek a 3,5 éves keresztf...

Mit vegyek a 3,5 éves keresztfiamnak gyereknapra?

Figyelt kérdés

2000-3000 Ft értékben.


Köszi aki válaszol.


2009. máj. 29. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
kisautót, polót, édességet, vagy bármit aminek örül. De igazából ilyenkor elszokták inkább vinni vhova, bár azt nem hinném hogy 2-3ezerből megúsznád. pl állatkert stb. Vegyél neki vmi szép polót, vagy játékot.
2009. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ha ajándékot akarsz venni akkor semmi féle képpen ne vegyél neki ruhát. A saját 3,5 éves fiamból kiindulva biztos nem örülne egy pólónak (én annál inkább de ez más dolog)Ha nem tudod elvinni valahová (vadaspark, forgó, fagyizni, sütizni ...stb.) akkor vehetsz neki egy társasjátékot, amivel egy jót játszhattok is miután oda adtad. Az én fiam imádja ha a keresztanyjával társasozhat.
2009. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi és milyen társasjátékot ajánlasz?
2009. máj. 29. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!