Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek

A kérdés

Mit vegyek a 3,5 éves keresztfiamnak gyereknapra?

2000-3000 Ft értékben.

Köszi aki válaszol.

2009. máj. 29. 12:55  Privát üzenet  

A válaszok
kisautót, polót, édességet, vagy bármit aminek örül. De igazából ilyenkor elszokták inkább vinni vhova, bár azt nem hinném hogy 2-3ezerből megúsznád. pl állatkert stb. Vegyél neki vmi szép polót, vagy játékot.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2009. máj. 29. 12:59 Privát üzenet
Hát szerintem ha ajándékot akarsz venni akkor semmi féle képpen ne vegyél neki ruhát. A saját 3,5 éves fiamból kiindulva biztos nem örülne egy pólónak (én annál inkább de ez más dolog)Ha nem tudod elvinni valahová (vadaspark, forgó, fagyizni, sütizni ...stb.) akkor vehetsz neki egy társasjátékot, amivel egy jót játszhattok is miután oda adtad. Az én fiam imádja ha a keresztanyjával társasozhat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2009. máj. 29. 13:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi és milyen társasjátékot ajánlasz?

# 3/3Időpont 2009. máj. 29. 13:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
1 éves babának (fiú) mit vennétek gyereknapra?
Milyen könyvet vegyek 7 éves keresztfiamnak?
Kinéztem a keresztfiamnak nagyon jó kis ruhákat, de nem tudom, hogy mik a méretei, és most nincs is lehetőségem megkérdezni a szüleit, a ti 9-10 év közötti gyermeketeknek mi a ruhamérete?
Hová mentek gyereknapra? Nézem milyen programok lesznek és hol Budapesten, de nem sok mindent találtam eddig. A fiam 2,5 éves.
Milyen iskolatáskát vegyünk keresztfiamnak, aki szptemberben lesz elsős?
Mit vegyünk az elsős osztálynak gyereknapra?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Kisgyerekek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!