Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 éves gyereknek mekkora...

2-3 éves gyereknek mekkora ágyat érdemes venni?

Figyelt kérdés
pl 160 cm hosszú elég? Nektek mekkora van?
2012. febr. 1. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagylányom 15 hós kora óta rendes 90*200-as ágyon alszik-ez tartozott a garnitúrához.

Vehetsz neki leesésgátlós gyerekágyat, igazából ezt nem tudom meddig használja szívesen.

Én a kicsinek is a rácsos ágy után rendes nagyágyat fogok venni, és teszek rá leesésgátlót. Nem fogok pár év múlva megint egy másik ágyat venni, és problémázni, hogy ezzel mi legyen...

2012. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk: [link]

3,5 éves a gyerkőc, most 140 cm-re van kihúzva és bőven elég. Szerintem még sokáig jó lesz neki így. Most nem foglal sok helyet, de nem kell néhány év múlva nagyobbra cserélni. A leesésgátló is leszerelhető róra.

2012. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nagy ágyra szavazok, arra lehet leesésgátlót venni. Élvezni fogja :)
2012. febr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!