Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet szobatiszta...

Mitől lehet szobatiszta kisfiam feneke kiütéses, száraz, piros? Máshol nincs rajta. Arra tippelek, hogy a hipó amivel a bölcsibe fertőtlenítik a WC-ét. Holnap elviszem dokihoz is, addig itt kíváncsiskodok. Bekentem neki Sudocrennel.

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nedvestörlő? Jól kitörlik a fenekét, lányomnak van hogy kakis marad, ímmel ámmal törölgetik ki neki.
2012. febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
itthon nedves WC papírt használunk. Kisfiam feneke is volt már, hogy kakis maradt:-( Szinte az egész popsija kiütéses, ezért tippelek a hipóra. Lehet, hogy most többet tettek rá, vagy nem öblítették le rendesen.
2012. febr. 2. 10:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Kádban fürdik? mert az én lányomnakl akkor ilyen, amikor vagy nagyon vízköves a kád alja és kidörzsöli, vagy kipucoltam a kádat és nem öblítettem ki jól. Mióta erre a két dologra odafigyelek, azóta rendben van.
2012. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!