Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hideg ellen jó ez a krém?...

Hideg ellen jó ez a krém? Használ valaki ilyet a gyereknek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 6. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem ismerem a terméket, de a termékleírásból én azt veszem ki, hogy jó.


"...Különleges védelmet nyújt az időjárás káros hatásainak kitett arc- és kézbőr számára."

2012. febr. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg jó, de az én 15 hónaposomnak nem használt.

Doki írt fel mosakodót (vízbe kell tenni), illetve cremor Aquaizé (a pontos nevét nem tudom, ne hari)krémet. Mindent este kenem vele, és sokat javult a bőre. A hidegtől iszonyúan kiszáradt neki.

2012. febr. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi neogranormont használunk, száraz bőrre nekem ami a legjobban bevált, nagyon sokmindent kipróbáltam, ezt a Gabit is használtuk, nagyon jó illata van,de megmondom őszintén, sokszor már az én testápolómmal kenem be az arcát mikor magamnak is, és semmi baja nincs tőle. 3 éves lesz.
2012. febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a krém nem jó hideg ellen.Ismerem,nekünk is volt ilyen,isteni az illata,és az állaga is,és jól beszívódik a bőrbe...Csak egy baja van:hogy ez vizes krém,tehát több benne a víz,mint a zsír,az pedig mínuszokban nem tesz jót a bőrének,még jobban kipirosodik tőle.Próbálj vmi magasabb zsírtartalmú krémet használni,mint pl. a Bepanthen vagy ilyesmi,az védőréteget képez a bőrön,és mint tudjuk,a faggyú(a zsír) az egyik legjobb hőszigetelő..
2012. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!