Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiatok mit kapott...

2 éves kisfiatok mit kapott szülinapjára? Olyat szeretnék, amivel együtt tudunk játszani.

Figyelt kérdés
Kirakózni nincs türelme, mesekönyvet kap az tuti...még jó ötlet?
2012. febr. 7. 05:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Óriási Play Doh gyurmakészletet.
2012. febr. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam tavaly nyáron volt 2 éves de leírom miket kapott.Bob mester nyomda készletet,Bob mester hátizsákot,Verdák sátort,Verdák állozsák,Betonkeverő,Felfújható thomas ugrálló vízbe is belehet vinni.Thomas spriccelő fűrdőszobai játék.A nyomdából kapott télapóra Thomas-ost mert szeret nyomdázni.
2012. febr. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fakocka,gyurma, ujjfesték,autópályás szőnyeg az egész szobába.
2012. febr. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Harmadik tippjei tetszenek, mi is most lettünk nagy festők, nálunk megy még a bábozás is.

Én vettem a fiamnak (decemberben volt 2 éves) olyan 'társasjátékot', amiben 8 állatot kell összepárosítani 8 ennivalóval. Olyan mint 2*8 nagy puzzle kocka, nagyon szereti.

Ezenkívül kapott nagy fa gyöngyöt, fűzünk ezerrel, ez nem lányos játék, hanem jól fejleszti a finommotorikát.

Illetve még ezt kapott:

[link]


és ilyet:

[link]

2012. febr. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam nemsokára 2 lesz és összerakható favonat szettet fog kapni.
2012. febr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!