Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvinnéd orvoshoz 3éves...

Elvinnéd orvoshoz 3éves gyerekedet? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Folyik az orra, nagyon köhög viszont láza nincs!Otthon kezelnéd vagy biztonság kedvéért doki?

2012. febr. 19. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem lázas, nem vinném. Nálunk a doki úgy sem csinál semmit, ha nincs láza...
2012. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
otthon kezelném (orrcsepp, orrszívás, lándzsás útifű szirup, vitaminok), de ha 2 hétig nem múlna el, akkor doki
2012. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem vinném. Ugyan ez volt Nálunk is. Én Stodalt adtam. 3-4 nap alatt elmúlt a köhögés. Tengervizes orrcsepp + nasivin, gyengére főzött hársfavirág tea. (ikreim 3 évesek :) )

2012. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igazából nem voltam soha paramami, és nem is vittem orrfolyással, kis köhögéssel dokihoz. Inkább itthon kezeltem. De aztán egyszer hörghurut lett belőle, egyszer meg fülhurut (láza soha nem volt). Úgyhogy most már elviszem inkább dokihoz, minthogy megint nagyobb baj legyen.
2012. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mélyről jövő köhögésnél vinném dokihoz, egyébként nem.
2012. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon köhög, akkor elvinném. Nekünk is volt, hogy amúgy ártatlan orrfolyásból végül nagyobb betegség lett, úgyhogy ha még erősen köhög is, akkor biztos megnézetném dokival.
2012. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk még akkor sem csinál semmit a doki, mikor lázas a fiam. Mindig azt mondja először 3 nap lázcsillapítás, kúra otthon.

Legutóbb levittem a fiamat mert kezdett köhögni, azt mondta piros a torka, adjak neki valamit köhögésre. De receptet nem írt..

Úgyhogy lebattyogtam a patikába és kértem köhögésre valamit. Nagyon lazán veszi a dokim. :(

2012. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ugy döntöttem elviszem,jobb ez igy lehet nics komoly baj de legalább nem idegeskedek és tényleg nagyon csunyán köhög!Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2012. febr. 19. 22:30
 9/11 anonim ***** válasza:
A mi kislányunknak is ez volt a baja, orrfolyás, erős köhögés, semmi láz. Fül-orr gégészetre vittük el, onnan röntgenre küldtek. Arcüreggyulladása volt.
2012. febr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én elvittem enyhe köhögéssel, piros volt a torka, 2 nap múlva tüszős mandulagyulladás lett belőle a gyógyszer ellenére és egy hajszál választott el minket a kórháztól. Tehát szerintem jól döntöttél.
2012. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!