Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Füllyukasztás/fülbelövés 2...

Füllyukasztás/fülbelövés 2 éves kor körül? Hogyan viselte a kislányod? Jó tanács?

Figyelt kérdés

2012. febr. 23. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
A családunkban egyetlen kislányt sem tesznek ki fölösleges fájdalomnak, fertőzés veszélynek. Ha felnő és szeretné, belöveti magának !!!
2012. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
A szépség érdekében egy pici fájadalom nem fölösleges fájdalom.
2012. febr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
15 évesen lövettem egyet de egyáltalán nem fáj! Meg se fogja érezni ha az unokatesóm 3 évesen kibírta sírás nélkül! A mai módszerrel nem fáj! Odatesznek egy pisztolyszerűséget és azért nem fájhat mert aki belövi az a saját erejét kell hogy használja úgy van megoldva... Tanács pedig hogy betadinnal vagy valami gyulladáscsökkentővel kenni kell! 2-3 hétig a gyógyfülbevalót nem szabad kivenni!
2012. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves Márti54!


Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor ne írj! Az okoskodásod és a saját véleményed nem érdekel!

Az ilyen válaszokkal nem megyek semmire!

2012. febr. 23. 23:34
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

a lényeg, a gyorsaság, határozottság.

amikor kilőtték nagyon sírt. mint egy szurinál. de inkább a szitu, az hogy lefogtuk nem tetszett neki.

ahogy kész voltunk semmi baja nem volt. utána kicsit piros volt, de nem fájt neki, nem piszklta.

alkohollal, betadinnel kentem neki.

szerintem ha akarod minél hamarabb legyetek túl rajta, később még rosszabb lesz. ha csak nem 16 évesen csináltatja.

2012. febr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy offolok, nekem 4 éves lesz a lányom, én is variálok, szeretném ha lenne fülbevalója, de félek tőle. :(
2012. febr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én lányom 4 évesen szerette volna ő maga kilövetni a fülét.Nagyon kis mimóza,kicsi a tűrőképessége.Engedtem neki mert azthittem hazajön,megijed,de nem.Nem fájt azt mondta.
2012. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszi, az én lányom is mimóza, lehet megkérdezem tőle, beszélgetünk róla. :)
2012. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7. vagyok nálunk a nagylányom(15 éves) lövetett még egy lyukat a fülébe,innen kapott kedvet.
2012. febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. febr. 24. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!