Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 év közötti gyereketeknek...

2-3 év közötti gyereketeknek még tápszert adtok, vagy rendes tejet. Ha tejet, akkor milyet? És miért? Szerintetetek a tápszer jobb vagy a tehéntej?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Táápszert 2-3éves gyereknek??Neeeem...én tehén tejet adok,sokkal egészségesebb.
2012. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bolti tejet kap 1,5 éves kora óta. Mindig azt, ami a legolcsóbb.

A tápszer drága, és az is tej-alapú.

2012. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 eves. Tapszert kap alvas elott, anyatejjel keverve. Ekcemas, tejfeherje allergiaval.
2012. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 éves volt karácsonykor a fiam és 3 napja iszik tejet. Eddig a korának megfelelő tápszert és babatejet itta. Most az 1,5-ös tejjel kezdtünk, holnap akarok "frissen fejt tanyasi tejet" venni, azt is kipróbáljuk, de szerintem nem szokunk rá rendszeresen. A babatejet azért "húztam" ilyen sokáig mert több benne a vitamin és a vas is. Ennek ellenére mégis vashiányos lett. Szóval ígyis- úgyis vasat kell szednie.
2012. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A kislányom már 1éves korától tejet kap. Szerencsére nem allergiás rá,és szereti is. 2éves koráig 3,5%os boltit vagy házit kapott,most már kap 2,8%os is. 1,5%ost nem ivott még,mert azt mi sem szeretjük. A gyerekorvos mondta hogy zsíros tejet kapjon,mert az a tápláló.

A mi családunk nagy tej ivó,én és a párom is nagyon szeretjük,és a rokonság is.


Szerintem nincs olyan hogy egyik jobb mint a másik! Én azt mondom ha allergiás a gyerek kapjon tápszert,de ha nem akkor tejet. A tápszer is tehéntejből van.

2012. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam, 5 éves a lányom. A lányomat 2 éves, a fiamat 1,5 éves koráig szoptattam. Az elválasztást megelőzően szépen fokozatosan álltunk át a tejre. Mi házi tehén illetve házi kecske tejet adunk. Egészségesek, mint a makk.
2012. márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan orvosi ajánlás, ami 3 éves egészséges gyereknek tápszert javasol. Ha idegenkedsz a tehéntejtől vagy nem tudod hova tenni a pénzt :), van babatej, egytől hároméves korig javasolt.
2012. márc. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 éves korától házi tejet kap a fiam (4,2%os zsírtartalmú).
2012. márc. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!