Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éreztétek már úgy hogy teljese...

Éreztétek már úgy hogy teljesen kivagytok, elegetek van és legszivesebben bezárkóznátok egy szobába egyedül?

Figyelt kérdés
Én is és a férjem is kikeltünk magunkból, kiakasztó amit a két és fél évesünk művel, egész nap ordít mindenért, közben hasamban a kistesó, nem bírom tovább, nem tudom kezelni a viselkedését, mostmár csak egész nap ordibálok vele, közben szétszed a lelkiismeret, és a hasam is sokat fáj, fogalmam sincs mit csináljak, már remegek és 5 percenként sírok, férjem türelmes ember de mostanra neki is elege van hogy a munka után egész este és egész hétvégén megy a fesztivál
2012. márc. 11. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
azért megy a fesztivál mert felveszed a kesztyűt és érzi rajtad hogy feszült vagy.nem tudom terhesen lehet szedni a magne b6-ot,az csodákra képes,de tényleg.próbáld szedni,és legyél annyit levegőn amennyit csak tudtok,a köztes időben meg foglald le,játszál vele énekeljetek,táncoljatok,tornázzatok együtt.vond be a háztartásba,segíthet répát pucolni,lábasokat kivenni,teregetni,porszívózni.ha meg valamiért hisztizik,magyarázd el neki mit miért nem lehet ha nem megy egyszerűen hagyd ott.had ordítson.minél jobban bírod annál hamarabb leszokik róla és túl lesz ezen a korszakon.
2012. márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ööö. Üdv a klubban. Különbség, hogy nálunk a 2,5 éves mellé még van egy 4,5 éves is. :o)


Át kell vészelni közösen, ez egy nehéz időszak. Engem minden szempontból megvisel a terhesség, annyira, hogy azt hiszem jobban, mint sok más nőt (a környezetemben, akiket látok). Alkati kérdés. HOrmonok, teherbíró képesség stb.

Viszont a jó hír, hogy szülés után minden megváltozik!

Kitartás!

Amúgy ha megnyugszanak, akkor megölelgetem őket, és elmondom, hogy anyának most nincs sok türelme, és ne haragudjanak. Ez segít valamicskét.

Amúgy meg a 2,5 év egy nehéz időszak pocakosság nélkül is, szóval itt összejátszik több dolog.

2012. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Óóóóóóóóóó....,hát hogyne! Elég sűrűn mostanában,az én fiam is 2,5 éves,és tényleg egy katasztrófa :( Pedig újévkor megfogadtam hogy türelmesebb leszek vele,de sokszor nem megy! Megpróbálok vele következetes lenni,ez elméletben megis volna de gyakorlatban......:(

Nagyon akaratos,igazi kis oroszlán ként tud küzdeni,nekem meg kos a csillagjegyem és eléggé összeférhetetlenek vagyunk!A párom is látja rajtam a feszültséget,amikor csak tudja elmennek kettesben egy két órára,már ez is nagy segítség!

Ranschburg Jenő könyvét olvastam,szoktam onnan ötleteket meríteni,pl nálunk a neml átlak módszer gyakran bejön,vagy a hagyom lehiggadni aztán beszélgessünk.

Remélem rendeződik minél hamarabb,tudom ez életkori sajátosság,megkell élnünk!

Kitartást,és sok sikert!

2012. márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen én ezt a lakatlan sziget szindrómának hívom:)Ilyenkor felhívom a legjobb barátnőmet és kipanaszkodom magam(vagy elmegyek hozzá,illetve ő jön)Nekem is ilyen korú a fiam,viszont ne ordíts vele az olaj a tűzre.Megértem hogy most nehéz türelmesnek lenni.A nem látom és nem foglalkozom vele nekem is bejött.Én megfogom a kezét bekísérem és megmondom hogy akkor jöjjön ki ha lehiggadt,és tud viselkedni.Szerencsére nem gyakori ez.Kitartást!
2012. márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is éppen ma akartam kiszaladni a világból jó párszor. :( Ma úgy látszik ilyen hisztis nap van, 4 éves lányomnak semmi sem jó, férjemre is mérges vagyok, mert folyamatosan azt hallom tőle, hogy elhúz innen, meg ő ezt már nem bírja..... Amikor meg rákiabáltam, hogy akkor menjen el, akkor meg megsértődött. Én is kibőgtem magam, de nagyon. :(
2012. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

látom nehéz nap volt sokunknak a mai.

az én fiam 2 éves, pocaklakóm ugyan nincsen, de nehéz mostanság. komolyan mondom, már kiakaszt, állandó jelleggel jön utánam, még pisilni sem tudok egyedül, de még csak egy pohár vizet kiönteni sem, mert jön aranyom egyfolytában utánam. ahogy 2 percre nem vele foglalkozom, vár visít, vonyít, cibálja a kezem. kiakadok, de ilyenkor este meg rájövök, hogy ez igazából nagyon jó dolog. csak hát a türelem...nem igazán vagyok türelmes fajta sajnos, pedig próbálkozom. én oroszlán, ő kos...:) vannak vitáink(folyékonyan beszél, és már vissza is), de édes a kibékülés :)

2012. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!