Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves gyerekkel külföldr...

Másfél éves gyerekkel külföldre utazni? Repülőd, várónézős út lenne. Tapasztalat, kinek hogyan viselte a gyereke?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
ha az alvásidejét tiszteletben tartjátok, akkor szerintem nyugodtan! de talán autóval jobban meg tudtok oldani váratlan helyzeteket.
2012. márc. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem hosszú a repülőút.Inkább az érdekelne hogy ott hogyan viseli a környezetváltozást.

Köszönöm!

2012. márc. 13. 09:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem a repülés miatt, de egy városnézős utazás csak kínzás a legtöbb másfél éves gyereknek. Szerintem a szüleinek is..

Én azt javaslom, ha menni akartok, menjetek inkább a gyermek nélkül, mert ő biztos nem fogja élvezni. Lehet jobban érezné magát addig mondjuk a nagymamánál.

2012. márc. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te ismered a gyereked, ha jól érzi magát idegen környezetben, szeret utazni, és bírja a túrázást, akkor vigyétek nyugodtan. Az enyémet kisbaba kora óta állandóan vittük magunkkal mindenhova, úgyhogy hozzászokott, imádja, ha megyünk valahova, új helyekre, repülővel, vagy kocsival, akár 10 órás útra is. Szinte minden héten megyünk valahova hosszú útra külföldre (a férjem munkája miatt), tetszik neki, hogy mindig más szállodába alszik. Igaz ő már 3 éves lesz, de fél éves kora óta megyünk vele. Nem is tudom mi lesz, ha oviba megy, mert már hozzászokott ehhez az életmódhoz.
2012. márc. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Még annyit fűznék hozzá, hogy bármennyire is bírja az utazást, és nincs nagy gond vele, nekem mégsem olyan kikapcsolódás egy ilyen utazás, mintha csak kettesbe mennénk a férjemmel. Főleg olyan 1-1.5 éves kora körül nehezebb volt, de ahogy nagyobb, már egyre könnyebb. Szóval arra számíts, ha gyerekkel mentek, akkor nem lesz olyan nyugodt a városnézés.
2012. márc. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi kulfoldon elunk es masfel eves volt a kisfiam amikor vele eloszor hazautaztam Magyarorszagra 3 hetre a nagyszulokhoz. A nagyszuloket ismerte mert tobbszor voltak nallunk hosszabb, rovidebb idokre. A kisfiam teljesen kifordult magabol. Ot nagyon megzavarta a kornyezet valtozas. Mi is elterveztuk, hogy majd megyunk nagyokat setalni a Balatonra, foglunk ott 3-4 napra szallast, megyunk nagyokat tekeregni, bogracsozni... Hat az elso 5 ejszaka alig aludt a kisfiam. Sokat felsirt, nem igazan tetszett neki a helyzet. Elso 2 ejjel ugy tudtunk aludni, hogy magunk melle vettuk. A 3-dik ejjel mar hajlando volt a kisagyba aludni de meg mindig sokat ebredt, hanykolodott. A varos nezest, Balatoni setalasokat is csak kis ideig toleralta. Annak jobban orult ha otthon maradtunk es a kertben szaladgalhatott fel-ala es pakolhatta a jatekait, homokozott. Igy nem is foglaltunk a Balatonon szallast mert kesz kinszenvedes lett volna vele. Delben az elso 3 nap alig aludt. Szoval nekunk nem volt jo egyaltalan es alig vartam, hogy hazajojjunk. Aztan 22 honaposan elmentunk ismet 4 napra Ausztriaba. Meg 22 honaposan is kinszenvedes volt. Ugyan azok a gondok amikrol irtam mar. A rupulon semmi baj nincs vele, autoban is elul akkar 3-4 orat is egyhuzamba, jatszik, mondogat, alszik, eszik. De a kornyezet valtozas kesz katasztrofa nalla. Most nyaron lesz 2 es fel eves de nem merek vele elindulni Spanyolorszagba pedig a ferjem nagyon menne. En ugy dontottem varok meg egy evet. Kenyelmesebb es jobban kipihenem magam itthon a szabadsagom alatt (melozom). Kozel van hozzank a tneger es inkabb lemegyek vele egynapos turakra de nem merek hosszu idore menni vele uj helyre. Az en kisfiam nem szereti.
2012. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!