Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a helyes szülői hozzáállás...

Mi a helyes szülői hozzáállás a figyelemzavaros gyermekeket gyakran jellemző "sehogyan sem jó, kötözködök, sírok, kiborulok, nem tudsz segíteni rajtam "viselkedésére?

Figyelt kérdés

Tegnap is elvittük apával egy szuper programra,aminek induláskor nagyon,nagyon örült,aztán ahogy utaztunk az autóban már türelmetlenné,nyugtalanná vált és kötözködni kezdett,bárhogy próbáltam nyugtatni,ha azt mondtam jó,akkor legyen úgy ahogy akarod,még abba is belekötött,szinte őrjöngött ...mire odaértünk már egy idegroncs volt a gyerek,a férjem gondolkozott is rajta,hogy a legjobb lesz,ha inkább hazamegyünk :-( .

Aztán mikor odaértünk valahogy azért elboldogultunk vele.


Biztos ,hogy nem azért csinálja,hogy bárkit is idegesítsen ,egyértelműen szenved saját magától,hogy nem képes nyugodt lenni,nem tud kiegyensúlyozott lenni.


2012. márc. 13. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
bocsi,de hány éves gyerekröl van szo?mert kb,egy 2 éves körülire jellemzö ez akkor is ha nem figyelemzavaros.ja és orvos diagnosztizálta?
2012. márc. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
6 éves,orvosilag diagnosztizált ADHD .
2012. márc. 13. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


És már csak arra kell odafigyelned, hogy a legjobbat válaszd neki! Fel a fejjel, javulni fog!

2012. márc. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!