Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudnék venni jó állapotú...

Hol tudnék venni jó állapotú 24-es nike cipőt és 98-as nike tréninget? Fiúnak?

Figyelt kérdés

2012. márc. 29. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha újat, akkor Nike üzletekben is vannak ekkora méretek. Cipő van a Deichmann-ban is. Tréning még az Intersportban is. Használtat meg aukciós oldalakon, vagy szerencsével bizományiban.
2012. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nike cipőt kapsz a Deichmannban, 5 ezer körül, az legalább vadiúj. Melegítőt nézz a teszveszen, vaterán, szokott lenni.
2012. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cipőt a Humanic-ban is találsz,ott sem olyan drága. A tréningről fogalmam sincs,én turizni szoktam :)
2012. márc. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En mindig innen rendelek a fiuknak es magunknak is.

Www.sportsdirect.com

Ezek tutira igaziak! Picid draga lett a szallitas regen nem kerult ennyibe, de beszelj ossze masokkal is, igy osztodnak a koltsegek. Max 1 het alatt ideér a rendeles.

2012. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tesz-vesz,vatera.

Nekem csak Adidas polóim vannak.Ha érdekel írj s szívesen lemérem.

2012. márc. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!