Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Üdvözletem! Nekünk sajnos...

Üdvözletem! Nekünk sajnos nemjó a kapcsolatunk, mivelmegcsalt a feleségem! így válunk! Van egy 5 éves fiunk! Ő elmegy aztmondja viszi a gyereket is! Én mondtam, hogy szósem lehet róla! Fiamnakk itt az othona! Kihez ítéli ilyenkor a bíróság?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 06:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
helló sztem ezt még a bíró sem tudja de akinek jobbak az érvei annak adja szerintem.
2012. ápr. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

MAgyarországon az a bírói gyakorlat, hogy az anyánál helyezik el 90 %-ban a gyereket. Ahhoz, hogy anyától elvegyék bizonyítottan drogosnak, alkoholistának, stb kell lennie.

Nem nagyon ítélik apának. csak jobb érvek miatt.

A megcsalás sem olyan bűn a bíróság előtt.

Szerintem jobban teszed, ha megegyezel.

2012. ápr. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az nagyon kevés érv hogy itt az otthona.Sajnos az ilyen pereknél sosem a gyerek számít,hanem inkább a bosszúállás,a szülők közti veszekedés.az hogy ott az otthona még nem jelenti azt hogy t képes vagy felnevelni egy gyereket.bizonyítani kell,hogy anyuka alkalmatlan a gyereknevelésre,az hogy ti elváltok mert nem jöttök ki egymással,vagy más dolog történt még nem jelenti hogy nem jó anya,és azt se hogy nem vagy jó apa.próbáljátok megbeszélni a közös felügyeletet,és vegyétek vigyelembe a gyereket is,ne csak magatokat.meg hogy kivel hogy lehet kiszúrni.
2012. ápr. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

teljesen tönkre teszi a gyereket, ha elkezdtek felette pereskedni. a megcsalás a bíróság előtt nem bűn,emiatt nem fogják elvenni az anyától a gyereket.

Inkább próbálj jó kapcsolatot kialakítani,mert téged el is tilthatnak a gyerekedtől,ha agresszíven lépsz fel.

2012. ápr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Borítékolom neked, hogy az édesanyjának ítélik.
2012. ápr. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy gyerek otthona ott van ahol a szülei vannak, és ha ti váltok, és az anya nem alkalmatlan a gyereknevelésre, akkor neki fogják ítélni. Lehet valakinek 2 otthona is, ez nem indok.
2012. ápr. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És muszáj elválni? Ha valaki megcsalt valakit, annak bizonyára előzményei is vannak. Ha ennyire fontos a gyermek, megpróbálhatnátok újra kezdeni a kapcsolatot. Manapság nem könnyű egyedülálló szülőként nevelni egy gyermeket, akármelyik félnek is ítéli a bíróság. Ha ezt a nejed is belátja, akkor lehet, hogy meg tudjátok beszélni. A 3. fél meg általában lelép válás után, mert ki akarja felnevelni a más gyermekét?
2012. ápr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!Egy anyától nem ajánlatos elvenni a gyerekét,főleg nem bosszúból.Ha tényleg szereted a kisfiad,akkor nem akarsz a kárán bosszút állni a feleségeden.Hihetetlenül a lelkébe gázolsz avval,hogy civakodsz és gorombáskodsz,bosszút akarsz állni a feleségeden.

A bíróság meg az anyjának fogja odaítélni,ha tetszik,ha nem tetszik neked.És ha látni akarod,kapcsolatot akarsz vele tartani,akkor inkább működj együtt,mert ha nem még távoltartási végzés is lehet a vége.Akkor meg valójában elveszítheted a fiadat.

Az,hogy nálad az otthona,hááááááát nagyon gyenge érvelés...

Az otthon,nem egyenlő az anyai szeretettel!!!

2012. ápr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Üdv! Először is, nagyon sajnálom, biztos nehéz most mindenkinek.

Ha szeretnéd te nevelni a kisfiatokat, akkor próbálj minél normálisabb kapcsolatban maradni a nejeddel, és győzd meg róla, hogy hadd maradjon nálad a fiúcska, neki pedig biztosíts szabad láthatást. Nyilván nem fog belemenni, de így több esélyed van, mint ha a bírói döntésben bízol... mert arra szerintem sincs esélyed, hogy a megcsalatás miatt nálad helyezzék el a gyereket, ki van zárva. SAjnálom.

2012. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha az asszony bizonyítottan iszik, drogozik, vagy kicspongó életet él (kb hetente mással él együtt), vagy prostituált, nincs jövedelme, hajléktalan, akkor van esélyed, h neked ítéljék a gyereket.
2012. ápr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!