Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 eves lanyom sokat felkel...

3 eves lanyom sokat felkel ejszaka! Mit tegyek? Apanak volt egy otlete de szerintem nem megoldas! Bovebben lent!

Figyelt kérdés
Sajnos a lanyunk sokaig velunk aludt nem azert mert szerettuk volna de(kulfoldon elunk)nem volt kulon szobaja.Otthon volt de ott is sokat felkellt.Marciusban jottunk vissza akkor 1-2 hetig nagyon jol aludt az uj szobajaban.Vagy nem is kellt fel reggel vagy csak egyszer de vissza is aludt.Viszont egy jo ideje sokat felkell ismet es fel vissza aludni.Vszont eleget volt velunk es az agyunkba sem szeretnek beszoktatni!De apa kitalalta hogy majd o ott alszik mellette a foldon!Ez 1-2 estere jo is volt de azota hiaba megy be csak anya kell!Ma pl. meg ejfel sem volt es fent volt es hiaba alltam az ajtajabn hogy itt vagyok aludjon de nem aludt vissza.Aztan apa bement hozza a foldre de utanam sirt nagyon hangosan.Persze a parom "beragott" hogy o igy nem tud aludni es reggel munka.A lanyom pedig teljesen felkellt mivel a sirastol mar folyt az orra aztan pisi stb.Aztan mondta a parom aludjak ott vele es bezarta maga mogott az ajtot.Gondoljatok milyen kenyelmes volt a foldon!Na persze megfogadtam tobbet biztos nem!De mikor elaludt vissza mentem az agyamba persze 10 perc mulva ismet fentvolt es kezdodott elolrol.Ekkor mondta a parom hozzam at.Persze nem megoldas de mivel albiba vagyunk nem akarjuk felkolteni az egesz lakast es szomszedokat!Persze mindenki bekesen aludt rajtam kivul.A parom holkolt a lanyom oszze vissze forgolodott,rugdosott.Nem tudom mi lenne a megoldas!Ertelmes nagylany de hiaba mondom itt vagyunk a mellette levo szobaban es ilyesmi nem akarja megerteni.Lampa vilagit be neki nincs sotet,csond van es huvos a szobajaban(nem szereti a meleget).Nem tudom mi tevo legyek?Ha volt valaki hasonlo cipoben leirnatok mit tettetek es hogy alakult aa kesobiekbek?De csak akar tanacsot is szivesen vennek!Elore is koszonom!

2012. ápr. 30. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Probáljatok vele beszélgetni hogy megtudjátok mitol fél?ha mondjuk "szellem,meg ijeszto meg hasonlo dolgoktol fél akkor csináljatok "szellemuzot)" meg ilyesmit.A barátnom fia félt nagyon és festettem a gyerekkel kozosen egy nagy sárkányt este mindig kitettuk és az orizte ot és így lassan átment a félelem.Sok sikert remélem valamit segítettem:)
2012. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen,oka van,hogy felébred.biztos rosszat álmodik,vagy fél valamitől.gondold végig mik érik napközben,milyen meséket néz,veszekszetek e és ő ezt hallja,vagy lát valamit éjjel amitől fél,próbáljátok eljátszani bábokkal,plüssökkel,hogy mi lehet a baj.a sedatif homaopátiás tabletta nagyon jó nyugtató,ha egy ideig adiod neki,nem lesz tőle semmi baja,nem lehet hozzászokni,de mégis pihen picit az idegrendszere.
2012. ápr. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mikor kicsi volt latott szellemeket.Szinte meg beszelni sem tudott de elmondta.Ez otthon volt.Volt is nallunk Taltos aki elkuldte oket de igy is felkelt ejszaka.Es itt is 2 hetig tok jol aludt most meg megint rosszul.Nem szoktunk veszekedni elotte,sem kiabalni.2 szer kimegyunk egy nap valahova hogy faradjon is.Napkozben csak fel orat alszik.Meset csak azt nezi amit engedek szoval semmi rosszat.En valami olyasmire gondolok hogy nem vagyok ott es fel a sotetben vagy ilyesmi.De hiaba kerdezem mi a baj nem mond semmit reggel pedig nem emlekszik mar ra.Azert koszonom hogy irtatok!
2012. ápr. 30. 16:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Van bent neki kislámpa?
2012. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A szobaja ajtaja elott van es vilagit be neki!Kellemesen vilagos van bent!

Ma is 3-szor volt fent!Pedig delutan vegre kitudtunk menni!Elsetaltunk a boltba aztan kimentunk a haz ele es ott jatszott a barataival 1.5 orat.Gondoltam de jo jol fog aludni!Meg levendulat olajat is csopogtettem neki a szobaba hatha az is jo lesz!De megsem!Mar 11-kor fent volt aztan 2-kor es fel 3-kor!Es csak nehezen aludt vissza!Szoval ezek utan nem tudom!

2012. máj. 1. 12:11
 6/9 anonim ***** válasza:
2, vagyok.próbáld ki a sedatif homaopátiás tablettát.semmi bajotok nem lesz tőle.nekünk is 2,5 évesen egy ilyen korszakunk,csak ő kb óránként kelt.nála minden összejött,a kiságy undor,a szeparációs félelem,csak anya volt jó,az más dolgoktól való félelem és rossz álmok.ez mind egyben.külön külön is nagy dolog hát még egyben.ő óránként kelt,és nagyon ki volt már 2 hét múlva.aztán szétszedtük az ágyát,vettünk neki rendes nagy ágyat,meg szép mesés lámpát,este meséltem neki,délután már csak kevés mesét nézett.elkezdtem adni a védőnő javaslatára ezt a tablettát.és én ott aludtam vele egész éjjel.első éjjel mág vagy 5* felkelt,második éjjel már csak 4*.köv éjjel már csak addig maradtam amíg el nem aludt,és csak 2* ébredt,ami nagy eredmény volt,1 hét múlva végig aludta az éjszakát.végigszedtük a gyógyszert,és mire elfogyott már javában vígan aludt egész éjjel,max egyszer sétált át,mert nem találta az alvós rongyát.én ajánlom próbáljátok ki.nem rövid folyamat,hosszú,de megéri.
2012. máj. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszonom!Megfogom nezni!Remelem itt is lehet venni!!!!
2012. máj. 1. 18:10
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom aki ajanlotta a homeos bogyot!Igaz itt nem lehetett olyat kepni de talatam homeos cseppet!Azota vegig alussza az ejszakat!Egyszer sem kel fol!Es akkor is alszik ha csak 1-szer megyunk!Ami azert is jo mert felenk rossz az ido es nem kell az esoben setalni muszajbol!!!Koszonom!!!!
2012. máj. 7. 14:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia Kerdezo!


Angliaban laktok?

Mi az a homeos bogyo amitol alszik a lanyod? Megirnad?

Az ota is minden ok az ejszakakkal?

2012. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!