Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A ti 2-5 evesetek jatszik...

A ti 2-5 evesetek jatszik táblával, okostelefonnal, szgéppel? Ha igen, miket?

Figyelt kérdés
A fiam le sem tudom vakarni a táblámról..3 éves, gondoltam fejlesztek neki egy jatekot, mert nem sok olyan van, ami kihivas neki. Bújom az ovodai fejlesztős feladatokat, sok jatek megvan, de sokfélét szeretnék, olyat ami nem könnyű, de mégis leköti. Ti milyen jatekkal engednetek jatszani? (Van régi "hagyomanyos" pontosszekoto, ami a mi gyerekkorunkban volt, nem ez a modern, van memoriakartya, van alakfelismero (árnyékot kell keresni, meg az allatoknak foltot), van "labirintus" (vezesd haza), van párfelismero (anyaallat-gyerekallat, ugyanolyan allat listabol), van 16 dbos puzzle, van olyan, hogy ra kell nyomni arra az allatra, aminek a hangjat hallja, van ismeretbovito (ki mit eszik, ki hol él), Előtte-utána (sorba kell rakni idorend szerint). A ti gyereketek mivel jatszik? Esetleg tudnatok meg otleteket adni, mit tegyek bele?

2012. máj. 26. 11:37
 1/8 A kérdező kommentje:

elfelejtettem, hogy meg vannak a foglalkozasos jatekok (tuzolto, orvos, fodrasz, stb, targyakat parositani, megtalalni a kakukktojast)


Lassan haladok, de szeretnem a leheto legjobbra csinalni

2012. máj. 26. 11:39
 2/8 anonim ***** válasza:
5 éves fiam telefonnal nem játszhat. Van számítógép és azon van egy oldal: egyszervolt.hu. Itt sok játék van, ezen próbálkozik már a 3 évesem is. Ezenkívül van egy online oldal a google-ba írtam be, hogy ovis játékok, és ott kiadott egy oldalt,amin jó kis neki való játékok vannak. Ezek vannak engedélyezve. De nem sokat gépeznek.
2012. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszi :D egyszervolton mi csak nezegetunk, az ottani jatekokat nem szereti a fiam. szgepen nekunk a youtube megy, meg az egyszervolt, tablan vagy 20 jateka van (foleg kirako, meg par memoria, most kapott ra az osszekotosre), nagyon szepen hasznalja, a telefonunkkal nekunk sem jatszhat.
2012. máj. 26. 12:33
 4/8 anonim ***** válasza:

igen, szeret játszani vele

keress még szinezős programot,azok is nagyon jók

hasonlóakkal játszik,mint a gyermeked

még szokott kosárlabdásat is,vagy van olyan h a lufik/tárgyak repülnek és azokat kell az ujjával szétpukkasztani

2012. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekunk is tabunk van, ket eves fiam siman kezeli. o youtubeon nez meseket es van valami wc papiros jatek, amit szeret. illetve angry birds tetszik neki, de mindig a masik iranyba lovi ki oket. :-) o reggeli elott szokott picit jatszni, illetve delutan, mert van egy huga, akinek fejnem kell a tejet es igy picit elvan egyedul.

ezeknek a foglalkoztatoknak mi a nevuk, megneznem szivesen. :-)

2012. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
angry birds nálunk is nagy kedvence a fiamnak(4éves)
2012. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

o felreertitek, en fejlesztek egy ilyen jatekot (pontosabban a grafikat csinalom, es ragom a programozo fulet, hogy ez legyen a kovetkezo project). :D


es szeretnem, ha nemcsak móka lenne, hanem "fejleszto" is. (annak idejen nekem sok fejleszto lapom volt, egesz nap elvoltam veluk :))


akit erdekel, szivesen mutatok par tervet, meg szolok ha kesz lesz :D


egyebkent a szinezo jo otlet, majdnem kimaradt, pedig a fiam is szeret vele jatszani! koszi!


s fiam kedvenc jatekai:

[link] ez a sorozat


szereti a lego duplos jatekot, annak nem talalom a linkjet igy hirtelen

2012. máj. 26. 21:46
 8/8 A kérdező kommentje:
2012. máj. 26. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!