Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Emlékeztek még a pedálos...

Emlékeztek még a pedálos moszkvicsra?

Figyelt kérdés

Hol lehet kapni hasonló kisautót? Mennyibe kerülhet?

Csak elektromos autókat találtam a neten, de engem ez a pedálos-lökőrudas érdekelne.


2012. máj. 26. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jaj, nekem volt:-) Imádtam. Szerintem már nem kapni sehol, pedig én is vennék kisfiamnak. Esetleg piacon, vásárokon lehetne kapni, de az sem biztos.
2012. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

igen,gyermekkoromban volt

hasonló van a fiamnak,csak müanyag,kb.10 ezer ft volt, de nem jutt eszembe honnan rendeltem a neten

2012. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
keress rá, van most is, horror árban, 50 rongy kb...
2012. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt, marha jó volt :)
2012. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is emlékszem! Nagyon irigy voltam arra, akinek volt olyan! :) Lány létemre nagyon vágytam rá!

Pont most láttam a játékboltban műanyag pedálos autót. A kisfiamnak biztosan veszek majd egyet. De most még csak 18 hónapos, szóval ráérek. :)

Rákerestem, a Régióban is van. Bár ez kicsit drága. Nálunk 12000 Ft a játékboltban (valami Yellow játékbolt a neve, azt hiszem).


[link]

2012. máj. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Bátyámnak volt, nagyon szerette!!

A minap láttam nálunk egy használt áru kereskedőnél, igaz, ráfér egy kis javítás, de működőképesnek tűnt. Nem tudom, honnan szerezhették be.

2012. máj. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
na,amit belinkelt az egyik válaszoló,azt rendeltem,csak pirosban
2012. máj. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok. Kedves 4-ik válaszoló, köszönöm a linket, nem is nagyon durva az ára. Megveszem a kisfiamnak. 50-ezerért biztos nem vennék.

Én is irigyeltem gyerekkoromban akinek volt. Én is nagyon vágytam rá, de biztos akkor is horror ára volt.

2012. máj. 27. 12:45
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves 07.23-as válaszoló! Megírnád, hogy a pedálos része az milyen? Úgy lehet hajtani, mint a biciklinél, vagy ez a lökőrudas megoldása van mint a régi moszkvicsnál?
2012. máj. 27. 13:31
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, és még megvan anyukáméknál a padon. :-)

Persze elég rozoga már szegény, de működőképes!

2012. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!