Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha az egyetemen pénteken nem...

Ha az egyetemen pénteken nem lesz tanítás, akkor ilyenkor ne vigyem a gyereket bölcsibe?

Figyelt kérdés
Péntekenként nem kell bemennem egyáltalán majd. Ilyenkor a gyerek se menjen bölcsibe, vagy inkább menjen, és használjam ki az időt takarításra, tanulásra? Hogyan jobb?
2009. júl. 1. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Tőlünk vársz választ? Ennyire lehetnél már önálló! Bocs, de kicsit idióta a kérdés. Én biztos kihasználnám, hogy egy kicsit vele lehessek, de ezek szerint ez számodra nem egyértelmű. Mi fontosabb a tiszta lakás vagy ő?! Nálam ez nem kérdés!!
2009. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsáss meg, hogy eszembe jut, hogy takarítani, tanulni is kéne. De tudod mit? Tőled nem várok választ. Csak azoktól, akik képesek normálisan írni.
2009. júl. 1. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak fél napra vidd be, addig elkészülsz az otthoni teendőkkel, csinálsz egy finom ebédet neki és utána az egész délután a tiétek.Legalább is én így csinálnám:)
2009. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó ötlet :) Végülis egy délelőtt sokmindenre elég, ha okosan van beosztva, és akkor a hétvégénk két és fél nap lesz :)
2009. júl. 1. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!