Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Titeket is zavar a focipálya...

Titeket is zavar a focipálya a játszótér mellett?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar hogy nem tudunk csendben hintázni,homokozni stb mert mellettünk egy keritéssel körülzárt focipálya van és iszonyatosan hangos ahogy rúgják a labdát reggeltől estig,a gyerekek is mindig összerezzennek rá.

Nektek mi a véleményetek erről?


2012. jún. 7. 18:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a játszótér is hangos. Engem nem zavar, hisz JÁTSZÓTÉR, ami focipálya nélkül sem a csend szigete. Majd 2 évesen már nem fogja zavarni a gyerekedet.

Én a környező házakban nem laknék.

2012. jún. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez sosem fordult még meg a fejemben. Egy játszótér arra való, hogy játszanak, és ehhez a focipálya is hozzátartozik, ha van.

Mellette lakni mondjuk tényleg szívás.

2012. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Majd pár év múlva örülni fogsz a focipályának, mert a gyerekeid is járhatnak majd oda mozogni, játszani. A játszótér sem halk, ezért vannak ezek a helyek, a gyerekek itt ereszthetik ki a gőzt.
2012. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert a játszótér nem hangos? Csendben hintázni meg homokozni??? :D
2012. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
51%

Engem két okból szokott zavarni:

1. a hangoskodásból elég gyakran kihallatszanak bizonyos káromkodások, azokat ugyanis még hangosabban ordítják a kamasz srácok.

2. A pálya és a homokozó gyakorlatilag szomszédosak, és ugyan megmagasították a kerítést egy hálóval, időnként átrepül még így is a labda a homokozóba. Azért ha egy focilabda eltalál egy kisgyereket, akár agyrázkódást is kaphat:(

Ha tehetjük erre a játszótérre nem is megyünk olyankor, amikor fociznak, kosaraznak a pályán. (Délelőtt nyugis, de most hogy kezdődik a szünet, már olyankor sem lesz az.)

2012. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%
Engem csak az zavar, hogy a babahinta pont a focipálya mellé került (micsoda észlény találhatta ezt ki), és mivel nem elég magas a kerítés, a bőrlabda rendszerint a kisbabák feje mellett süvít el. Biztos fejbe találtak már jópár gyereket.
2012. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
59%

Engem csak az zavart azon a játszótéren, ahová régebben jártunk, hogy át tudták rúgni a labdát a picik csúszdájához illetve homokozóhoz. Mindig rettegtem, hogy eltalálja valamelyik gyereket a labda.

Zaj? Hát... szerintem erre való a játszótér, nem? Hol legyen zaj, ha nem ott? És ugyan melyik gyerek marad csöndben a játszón? Legfeljebb, ha még nagyon kicsi. De akkor is van ott több nagyobb gyerek általában, így tökmindegy.

2012. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%
:) Bár focipálya lenne a mi,egyébként nagyon szuper,új,sok játékkal felszerelt játszóterünk mellett!A játszótér akkor "jó"ha gyerek-csicsergés,zsivaj van benne,ezért kellemetlen nekünk szülőknek,hogy temető a szomszéd,amellett hogy kissé morbid is.A focipálya,pláne körbezárva(hogy nem rúgják a labdát a gyerekem fejére) engem nem zavarna.
2012. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Utolsó emberke,akkor cseréljünk lakást!Mert az elfelejtettem írni hogy mi itt is lakunk.

elmondom hogyan zajlik az életünk.Hétköznap általában 9 kor kezdenek focizni egészen este 10-11 ig!!!Mellett kb szintén 9-10 körül jönnek az anyukák a gyerekekkel és irgalmatlan visítozás van egészen sötétedésig.Szombat,vasárnap azért más,mert akkor REGGEL 7kor már rúgják a focit és nem csak anya ordít a gyereknek hogy már mennek haza,hanem apa is a sörrel ordít...

Tehát aki úgy gondolja hogy szeretne focipályát,meg játszóteret a háza mellett,az szóljon,holnap cserélek vele.

Dühítő még a dologban hogy nem csak az itt lakó gyerekek járnak ide és férfiak focizni,hanem az egész kerület,több száz ember összességében.

Van sok játszótér és focipálya is a közelben,de azok panganak az ürességtől,mindenki ide jár zsibongani,örjöngni,kiadni magából a heti feszültséget,majd dolga végeztével hazamegy.Az itt lakók meg hallgatják ezt az állatkertet,ami miatt többek között nem lehet nyitott ablaknál beszélgetni,mert nem hallod a másikat,ami ugye 35 fok melegben elég kellemetlen.....

Azokon a játszótereken ahol nincsen focipálya,a ygerekek is szívesebben játszanak,mert nem ijednek meg.


Nem tudom melyik birka volt az aki focipályát tervezett/engedélyezett lakóházak közé.

2012. jún. 7. 21:10
 10/27 anonim ***** válasza:

hú, kedves utolsó, nem egy helyen lakunk? :D

a mi játszónk mellett is temető van, egyébként szeretem azt a játszóteret mert még elég új és este fele üres lesz, csönd lesz és csak mi zajongunk :D

2012. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!