Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet futóbiciklit venni...

Hol lehet futóbiciklit venni jó árban Budapesten? 2,5 éves 95 cm magas kislánynak milyen méretet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nagy vaterás vagyok, de ezt inkább személyesen venném meg. Mindenképpen olyat szeretnék ami rózsaszín, és elől kis műanyag kosár van.

Merre induljak el, hol lehet ilyet venni? Auchan, Tesco?


2012. jún. 9. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. jún. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. jún. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nezd meg a decathlonba. Nem tudom van e rozsaszin, de tobb fajta is van, es ki tudja probalni mindegyiket a kislanyod.
2012. jún. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az árukeresőt én is megtaláltam de azok nem tetszettek.

A 2 link nagyon tetszik, de nem akarok ilyet netről rendelni, inkább személyesen.

Decatlonba voltunk, csak egyfajta volt sajnos.

2012. jún. 9. 07:36
 5/7 krisztivan ***** válasza:
tanulobicikli.hu
2012. jún. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt megtudod venni személyesen is, mi is úgy vettük. Nagyon meg vagyunk vele elégedve!! Csak ajánlani tudom.

2012. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, de azt írják hogy június 20 ig készlethiány miatt kifogytak a rendelésekből. :-(
2012. jún. 10. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!