Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ötleteket tudtok...

Milyen ötleteket tudtok ajánlani programnak?

Figyelt kérdés
Ilyen melegbe nem igazán lehet kimenni a kicsivel. Így játszótér, labdázás vagy ilyesmmi az kilőve. Az lenne a kérdésem hogy bent milyen jópofa játékötleteket tudtok? (most lesz 4 éves, kislány) Alkotásra is gondoltam. Mit lehetne készíteni vele? Ti mit csináltok ilyenkor? Előlre is köszönöm :)
2012. jún. 18. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Én pancsolok vele a fürdőszobai kádban... kétszer egy nap!
2012. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Só liszt gyurma. Enyém is 4 éves, imádja. Ráadásul gyorsan ki is szárad és lehet szépen kifesteni.
2012. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nagyon hasznos :) (Még jöhet több is)
2012. jún. 19. 09:28
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, miért nem lehet ilyen melegben kimenni? Nem cukorból van az a gyerek!
2012. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem nem cukorból de nem akarom hogy napszúrást kapjon! Va gyereked?
2012. jún. 19. 16:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, van gyerekem: kettő. És kint vagyunk délelőtt 9től 11ig vagy még tovább, aztán du 4től kifulladásig. Meg is halnék ha itthon kéne "szórakoztatnom" őket egész nap. Szétszednék a lakást, meg egymást...

Kint viszont árnyékban vagyunk, vagy ha nem ott, akkor is naptej, sapka, víz a fejre és nem kapnak napszúrást...


Bocs, tényleg kicsit bunkóra sikerült amit írtam, csak nem értem, hogy van aki télen nem megy ki, mert hideg van, a másik fele nyáron, mert meleg van... Rosszabb esetben ez ugyanaz a család és akkor mindig van kifogás. Persze az az én "bajom", hogy én meg otthon nem tudok mit kezdeni magunkkal.


Egyébként rajzolni, festeni, ragasztgatni lehet... Bár az én gyerekeim ezeket 5 percig szeretik csinálni és tovább tart előkészülni, és utána takarítani, mint amennyi ideig tart a móka.

2012. jún. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze nem baj :) Egyébként a kislány bírja az ilyeneket és van hogy olyan meleg van hogy rosszul lehet lenni ha kimegy az ember. így élvezni sem lehet nagyon a kinti játékokat csak késő este. Kora reggel meg még alszik. Ezért gondoltam hogy a melegebb napokon jobb lenne bent maradni.
2012. jún. 20. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!