Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen fogkremet hasznaltok a...

Milyen fogkremet hasznaltok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Kislanyom 2.5 eves de meg sokszor lenyeli a fogkremet ahelyett h kikopne. Most Gabi fogkremunk van de abban is van vmennyi fluorid, es aggodom h baja lesz. Van mas fogkrem? tudtok javasolni jobbat?

2012. jún. 21. 05:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nenedent, drága, de fél évig elég. 3 éves koráig nagyon nem kísérleteztem a kiköpéssel, de azóta megy.

A nagynak DM sajátmárkás eperízű van.

2012. jún. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Signál, 2-4 éves gyerekeknek való. Ő is lenyeli, de borsónyirt kap a fogkefére, nagyon jól habzik!
2012. jún. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Weleda. Nagyon drága, de szuper minőség és nagyon sokáig elég.
2012. jún. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nenedent, fluoridmentes, csakis azt használom, most kezdi tanulni, hogy a vizet kiköpjük, néha még lenyeli, de sokat nézettem vele a régi magyar tv-n ment TV macit, mikor fogat mos, youtube-on nézi és imádja, és azt utánozza. 23hós
2012. jún. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elmex. 3.5 éves és Ő is lenyeli a fogkrémet.
2012. jún. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1,5 éves koráig Nenedent, utána megtanulta kiköpni, azóta volt már Gabi, Aquafresh és most Elmex van itthon neki.
2012. jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elmex. Amiket 6 év alattiaknak gyártanak, azok úgy vannak elkészítve, hogy a gyártók számolnak azzal is, hogy lenyel belőle a gyerek. Bármilyet veszel, arra figyelj, hogy 6 év alattiaknak készült legyen.
2012. jún. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Elmexet használunk, de a fogorvosnéni óva intett minket attól, hogy lenyelje a gyerek. Azt mondta, tegyek inkább nagyon-nagyon picit belőle a fogkefére, ha nem tudom megakadályozni, hogy lenyelje.

Egyébként azt mondta, ez a legjobb fogkrém.

2012. jún. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szintén nenedent. Xillittel van, nem fluoriddal, tehát eheti is akár a gyerkőc. A fiam kifejezetten szereti. Most tanulja a kiköpést, de mivel jó íze van, ezért direkt le is nyel belőle... Az íz miatt max veleda-ra fogok váltani, fluoridosat még nem adok neki egy ideig.


Én is most vettem magunknak xillites fogkrémet, most próbálom.

2012. jún. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offért, melyik felnőtt fogkrém Xilites,az utolsótól kérdezném?
2012. jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!