Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisiskolás gyerekeket (leginká...

Kisiskolás gyerekeket (leginkább elsőst vagy másodikost) nevelők - maximum hány nap "szabad" vinni egy 6-8 éves kisgyereket tanítás után! Különórákra?

Figyelt kérdés
Tehát ami nem az iskolában szakkör, benti foglalkozás?
2012. jún. 25. 20:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Átírták... A különórákra is a mondat része.
2012. jún. 25. 20:55
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én fiaim most mennek majd másodikba, heti 3 különórájuk van, ebből egy szombaton, tehát nem suli után. Az egyik hangszer (szerdán), a másik kettő sport (hétfőn dzsúdó, szombaton úszás).


Nagyon szeretik, ők választották, lassan 1 éve van így, és nem látom úgy, hogy sok lenne.

2012. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az Én kislányom most kezdi a harmadik osztályt,elsőben járt táncra,egyszer egy héten,iskola után,ez kb.1 óra volt.De fél év után,már nem volt olyan lelkes,elfáradt,így nem járattam.Úgy gondolom,ha majd újra szeretne járni magától,az az Ő döntése lesz.Viszont zongorázni nagyon szeret,de az legalább tanítási időben van.:)

Sok sikert!:)

2012. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiam elsős a lányom harmadikos volt. fél 4-ig vannak suliba minden nap, egész napos a tanrend. A fiamnak a zongora, a lányomnak a furulya délutáni órarendbe van építve. Ezen túl a fiam focira, a lányom pedig balettra jár kétszer egy héten. Ennél több már szóba se jöhet, az nagyon terhelné őket.
2012. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.


Ilyenkor hányra értek haza?

2012. jún. 25. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Fiam most volt elsős,én nem írattam be suli után semmire,mert sajnos olyan a munkarendünk,hogy iskola után haza kell hoznunk.Legtöbbször annyi leckéje volt,hogy este 7-ig azt csináltuk,mert neki 4-ig végig tanítás volt,ott nem lehetett megírni a leckét.

Szerintem amúgy is sok lett volna neki elsőben a plusz mozgás vagy egyéb.A fiam heti 2x úszott,és heti 1x volt jégkorizni,ami benne volt az órarendben.

Szeptembertől viszont szeretne kosárlabdára járni,és hip-hop-ot tanulni.

Majd meglátjuk...:)

2012. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!