Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bobbi Shoes, Barenschuhe...

Bobbi Shoes, Barenschuhe gyerekcipőkről, szandálokról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
tapasztalatok érdekelnek, köszi!

2012. jún. 27. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Barenschuhe van nekünk, teljesen jó kis szandál, 22 hós kislányunknak vettük kb. 2 hónapja. Zoknival hordja csak.
2012. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Barenschuhe-t vettem most mind a háromnak. Ár- érték arányban most ezt találtam a legjobbnak.
2012. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bobbie shoes-unk van, több is. Semmi bajom vele, szép a fiam lábboltozata is. Viszont hogy mennyire strapabíró, nem tudom, mert még nem motorozik benne. Utcán, kertben sokat vagyunk, attól nincs baja.
2012. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bobbi Shoes bakancsa és szandálja is van a fiamnak, de többet nem veszek. Bár itthonra motorozni jó, utcára, hosszabb időre biztos nem adnám rá. Belebüdösödik a lába (a szandiba is), meg a bakancs orra hamar kilyukadt, a szandi se sokáig bírja...

A másik márkát nem ismerem.

2012. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bobbi Shoes van, hétvégén készülök visszavinni az üzletbe, 2 hét használat után jön szét.
2012. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bobbi shoes cipőnk és szandálunk is van, s abszolút elégedettek vagyunk vele. Strapabíró, mindkettő jól bírja a motorozást is. Nem büdösödik be a lábuk, kényelmes is nekik. Eddig még nem jött szét egy sem, pedig két gyerekre már 4 pár cipőt és 6 pár szandit vettünk.
2012. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mindkettő volt már és van is. a bobbyból szerintem kétfajta minőség van,én a drágábbat szoktam venni.most 4 ezer volt a szandija.ilyen:

[link] ezzel nagyon meg vagyok elégedve

a bölcsiben ilyen van neki,ez nem annyira jó:

[link]

tavaly ilyen volt neki,mez viszi a pálmát az eddigi szandijai közül:

[link]

2012. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jé, pont úgy van nekünk is, mint a 7-esnek. :) Az első linkje nagyon klassz, és a második is van, az nem annyira.
2012. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!