Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki gumilepedőt használ a...

Aki gumilepedőt használ a gyereke ágyában (pisilős balesetek ellen), nem izzad be miatta a gyerek?

Figyelt kérdés
A mienk hasonló anyagból van mint egy nejlonzacskó, amikor alatta van, akkor észre vettem, hogy tiszta víz lesz a pizsamája, és emiatt rosszul is alszik. Most a nagy melegbe ki is szedtem alóla. Ti milyen fajtát használtok? Kapható jobb anyagból is?
2012. júl. 1. 16:40
 1/6 Kiki01 ***** válasza:
Én egyszerűen levettem. Mondjuk ebben a melegben így is izzad szegénykém.
2012. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem sikerült egy tök jó anyagú, gumilepedőt kifogni, mert még mindig ott van az ágyba, egyáltalán nem vesszük észre, a lepedő és a matrac között van! s akkor is jó, ha reggel a kakaó véletlenül kiömlik az ágyba, mert ott issza, akkor csak kicserélem és védve van az ágy! Szerencsére baleset már rég óta nincs, mivel 4 éves a Lánykám, de mivel velünk alszik még még nem szedtem ki, de hetente frissítem!


Üdv két gyermekes Anyuka.

2012. júl. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gumilepedőre rakj rá egy normál lepedőt, így nem érintkezik a bőrével, a matracot megvéded, a lepedőt meg úgyis lehet mosni.
2012. júl. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

van olyan "gumilepedő" is, aminek az egyik fele frottir, a másik fele vízhatlan anyag. Ezt teszem a matracra, és rá a lepedőt!

Nem is láttam még olyat aminek mindkét oldala vízhatlan!

2012. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én gyógyászati boltban vette neki olyat, aminek a teteje pamut, az alja meg vízhatlan. Plusz egy lepedő. Nem olcsó, de legalább nem izzad bele.
2012. júl. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Persze, teszek rá lepedőt, mert csak egy nejlon anyag és kész. De így is izzad.

Akkor körbenézek én is, hogy milyeneket lehet még kapni. És van több méretben is?

2012. júl. 3. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!