Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lassan lejár a GYED-em és...

Lassan lejár a GYED-em és megyek vissza dolgozni, éjszaka ilyenket álmodom, hogy mennék dolgozni, de nem indul az autó, nincsen munkaruhám, a gyerekek nem lettek elvive az oviba-bölcsibe, normális, hogy ilyeneket álmodom?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos tudat alatt már azon aggódsz, hogy ha 100felé kell figyelni, minden rendben lesz-e. Szerintem normális.
2012. júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális, én is folyton ehhez hasonlókat álmodok. Sőt, mostanában, az jön elő az álmomban mindig, hogy nemsokára érettségi vizsga, és én hónapok óta a suli környékén se jártam, és a tételcímeket se tudom. Reggel aztán röhögök egy jót, mert 17 éve van érettségim. Csak mostanában arról beszéltünk itthon, hogy gyes mellett tanulnom kéne, biztos ezért álmodok ilyeneket.
2012. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na ja, az ember aggódik ilyeneken. Én munkába menet előtt hetekig nem tudtam aludni, hogy hogyan fogjuk megoldani, mert sokkal korábban kell kelni, ilyenek. Na, nem baj, engem végül nem vettek vissza, csak hitegettek, szóval most nincs ilyen gondom. Van ellenben másmilyen, de az más téma.
2012. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hihihi, én is álmodtam ilyeneket, meg hogy elaludtunk :)))

Február óta dolgozom újra 5,5 év után és nekem nagyon nehéz volt az eleje! Konkrétan néha azt sem tudtam hol áll a fejem! Az segített csak, hogy bizonyos keretek között rugalmas a munkaidőm, tehát ha reggel egy picit elcsúsztunk, az sem volt akkora baj.

Most már belejöttem azért, de az tuti, hogy ha olyan melóhelyem lenne, ahol percre pontosan meg kell jelenni, akkor nagy bajban lennék :)))

2012. júl. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!