Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi történhetett a fiammal?...

Mi történhetett a fiammal? Meddig normális a visszaesés (ha ez az)? (kicsit hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Kisfiam szeptemberben lesz 3 éves. 1 éve stabilan szoba- és ágytiszta. Másfél hete kapott külön szobát, addig velünk volt, velünk aludt el. Viszonylag gyorsan ment az átszokás, csak első nap nem volt hajlandó ott aludni, aztán mellette kellett ülni, míg el nem aludt, de most már odáig jutottunk, hogy simán kijöhetek és elalszik egyedül.

Egy pici rést szoktam hagyni a redőnyén, hogy ha felébredne éjjel, akkor se legyen teljesen sötét. Tegnap este véletlenül teljesen lecsúszott, de úgy hagytam, gondoltam eddig sem kelt fel éjjel, nem lesz gond. Viszont volt. Nagy vihar volt az éjjel, nagy széllel, csapkodta a redőnyt is. Éjjel 3kor arra ébredtem, hogy üvölt a gyerek, hogy Anyaaaaaaa, gyereeeeee. Átmentem, alig tudtam megvigasztalni, és mutogatott az ágyra, hogy pisis (nem sok volt, mert még ment a bilibe is). Mondtam, nem gond, átvittem magunkhoz. Fél órát forgolódott, mire el tudott aludni. Reggel nyugodtan ébredt, jókedvű volt. Délelőtt 3szor pisilt be. Nem tudom, hogy mi lehet az oka, hogy megfázott picit az éjjeli pisitől (nem fáj neki a pisilés), vagy csak megijedt.


2012. júl. 23. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is felfázhatott.
2012. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 valaki : ***** válasza:
Szerintem megijedt. A barátnőm öccse ha valamilyen nem neki való filmet néz, mindig bepisil éjjel, mert sötét van, és nem mer elmenni a fürdőszobáig. Gondolom a te picid meg a vihartól félt...
2012. aug. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!