Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiamnak hónapokig tartó...

Fiamnak hónapokig tartó izületi gyulladása volt, a MÁK küldött nyomtatványt, hogy a kezelőorvoshoz döntsön, hogy megjár e ismét az emelt családi pótlék, ha tünetmentes akkor egyértelmű, hogy későbbiekben már nem jár meg és szóba sem hoznátok?

Figyelt kérdés

Az izületi gyulladás másfél éve volt már.Szemérmes vagyok és idáig sem én kértem,hogy adja meg a kezelőorvos az emelt családi pótlékot.

Fél évente kell kontrollra járnunk egészen kamaszkoráig,mert hordoz egy olyan gént ami hajlamosíthatja arra,hogy később kialakulhat egy autoimmun izületi betegség nála.

Óvodába a téli hónapokban egyáltalán nem járhatott sem most télen,sem az előtte lévő télben sem,de idén végigjárja majd az óvodai évet,mivel ez az utolsó éve és kötelező.


2012. júl. 26. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:
ha félévente kontrollra kell vinned,akár van baj akár nincs akkor tartósan betegnek számít vagyis jár az emelt családi.hozd csak szóba!
2012. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!