Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek 2 kislánya van, előford...

Akinek 2 kislánya van, előfordul, hogy egymás nunijával játszanak?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem, h nézegetik egymásét, lehúzkodják a bugyit egymásról azt kiabálva, h nuni nuni... 2 és fél és 4 és fél évesek...
2012. aug. 10. 18:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Hát ez nagyon jó, az én lányom is szokott ilyeneket ordibálni és dőlünk a röhögéstől.:)

Az enyém 2 éves igaz csak egy van belőle, de ő is egyfolytában a nunijával játszik és folyton leveszi a bugyiját.

Mindig törölgeti, nézegeti, mutatja hogy ott a nuni.

Szerintem még teljesen normális, most ismerik fel azt a tényt hogy mindkettőjüknek nunijuk van.

Az én lányom múltkor a szomszéd kisfiú kukiját húzogatta, nem tudta hogy mi az!:))

2012. aug. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Na várj, azóta, h ezt írtam meg is puszilta egyik a másikét.. Most nem tudom ki legyek vagy lehet, h "normális"? Eddig nem szóltam rájuk, mert azzal csak generálom..
2012. aug. 10. 18:18
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Első vagyok!

Hát, azért a nunira puszi már annyira nem mondható normálisnak.

Valahogy próbáld nekik elmagyarázni, hogy puszi az arcra, nuni meg pisire való.

Szerintem csak az használ ha szépen elmondod ezt nekik.:)

2012. aug. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Puszilgatni azért nem hagynám.

Nekem egy fiam van meg egy lányom, a fiú a nagy, ő már mutogatja a huga nuniját, gondolom kezd neki derengeni, hogy az "más" mint az övé:)

2012. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Csak mond meg nekik hogy nem szabad,mert ott pisilni szoktak,és bacis,és betegek is lehetnek:) vagy nem tudom hogy add elő.
2012. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Sosem.
2012. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%

[link]

Itt is írják, hogy 2 kislány megpuszilta egymás punciját. Ez azért már szerintem sem normális. Addig oké, hogy megnézik, vagy esetleg megfogják egymásnak, de azért a puszi a puncira már erős túlzás!

2012. aug. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
És te ezt hagyod?
2012. aug. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na jó, azt hittem hallok itt hasonló tapasztalatot. Kár volt itt feltennem a kérdést.. Ők nem játszottak egymás nunijával, egyszeri 1 db pusziról van szó és mutogatásról , ők nm tudják, h az egy szexuális testrész is.. Soha nem láttak minket szeretkezni és soha nem láttak ilyen irányú filmet, újságot. Igen mivel ez egyszer volt "hagytam", mert akinek gyereke van zudja, hogy ami tiltott az IZgi és annál jobban csinálják. Köszi az értelmes válaszokat!
2012. aug. 11. 14:07
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem egy kisfiam van,2 és fél éves,imádja a kukacát húzgálni,meg sokszor mondogatja azt is,h anyának puncija van,de ezeket elmondtam neki,h csak itthon szabad mondani,mert némely néni ás bácsi ezt furán veszi,meg is értette.Talán vhogy mond meg nekik,h igen,mindkettőtöknek puncija van,anyának is,mert mi lányok vagyunk,apának meg kukija,mert ő fiú és nem szoktunk egymáséival játszani,ez mindenkinek a maga dolga.Szerintem megértik.Szerintem csak a kíváncsiság van még bennük,h mi is az ott.Csak ezek után nagyon vigyázzatok,nehogy benneteket a férjeddel bármilyen helyzetben is megláthassanak,mert akkor oda a szavad...
2012. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!