Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan akinek úgy...

Van itt olyan akinek úgy kezdte az ovit a gyereke hogy nem beszélt, illetve kevés szóval, hibásan?

Figyelt kérdés

Hogy alakult a beszédfejlődése?Kellet szakember vagy a közösség volt rá hatással?

Voltam vele a nevelési tanácsadóban, de elküldtek, mondván hogy majd az ovi hatással lesz rá, vagy ha nem akkor is majd az ovi logopédusa foglalkozik vele.


2012. aug. 19. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Főnököm fia, úgy ment fel oviba, hogy nem értették a beszédét. Logopédus foglakozott vele 4 éves korától. Mire iskolába ment rendesen beszélt.
2012. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én fiam ugy fogja kezdeni,most szeptemberbe,de ö 2,5 éves,nagyon kevés szot mond,kb-20-30 mondatot nem mond.félek én is.de az oviban az igazgatónö azt mondta,h nembaj,ök igy is felveszik,mejd ott 2-3 honap mulva megtanul beszélni.öszintén rettegek attol,hogy hogy fogják öt megérteni,igy,de csak lesz valahogy
2012. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En napkozibe dolgozom,2evesen kezd el a legtobb gyerek hozzank jarni.Sok gyerek volt mar aki nem tudott beszelni,meg szavakat se nagyon mondott,de egymastol is sokat tanulnak a gyerekek.
2012. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Hát remélem hogy tényleg nagy segítésg lesz neki az ovi.Sajnos semmi gyerek társasága nincs. :(

A játszóterek itt üresek, egyszerűen végig megy az ember a falun és olyan mintha nem lennének kisgyerekek, csak amikor ovi van akkor látni hogy mennyi van.

Van itt egy családi napközi, még tavaly kérdeztem hogy lehet-e azt csinálni hogy csak a társaság miatt hetente 1-2 napot 1-2 órára viszem.Azt mondták vagy viszem rendesen, minden nap vagy sehogy.Heti 20e-ért.Erre sajnos nem volt pénzem. :(

2012. aug. 20. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!