Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15-36kg közötti,40e Ft-os...

15-36kg közötti,40e Ft-os kategóriában mi a legbiztonságosabb gyerekülés?

Figyelt kérdés

Max 40-45e Ft-unk lenne, 15-36kg közötti ülést keresnénk. Fő szempontok: BIZTONSÁGOS (isofix nincs az autóban, ezért az kilőve), és kényelmes legyen - az ülés ne valami vacak amiben izzad, legyenek kartámlák stb.

Mit tudnátok ajánlani? Én eddig ezeket néztem:

Concord LIFT pro-tect

Recaro Monza

Ezekről jó ADAC eredményeket viszont nem találtam :S


2012. aug. 28. 09:21
 1/4 A kérdező kommentje:

Ahogy nézegetem, úgy néz ki, a Concorde lift maradna... viszont ebből is van 3 féle:

lift protect, lift evo és lift core, elvileg a core 2011-es, árban még elfogadható nekünk, erről esetleg van valakinek személyes tapasztalata?

2012. aug. 28. 09:35
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg a cybex-eket is, nekünk az van, csak a 9-36kg kategória. Ezeknek is jó a töréstesztjük, és szerintem árban is belefér ennyibe. Az én fiam szereti, kényelmes, mi a brendonban vettük, ott többet is kipróbáltunk, de ez jött be a legjobban.

Itt szét tudsz nézni:

[link]

2012. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy a legbiztonságosabb-e, de nekünk ez az ülés van, és nagyon bevált. Kényelmes, és 150 cm-es magasságig biztos jó is lesz. 3 éves korától használja kb a lányom, most 6 éves 123 cm magas és még bőven jó neki:

[link]

2012. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm mindenkinek a választ, pontok mennek.

Ez mellett döntöttünk végül, a hazafelé út leányálom volt vele :)

Concord Lift Core

[link]

2012. aug. 30. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!