Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kislány este lefekvés...

4 éves kislány este lefekvés után, már félálomban, mondta, hogy forog a ház. Nagyon megijedtem, vajon szédült, vagy csak álmodott?

Figyelt kérdés
Ilyenre még nem panaszkodott,most sem mondta volna ,ha nem kérdezem,hogy mi a baj.Volt valakinél ilyen?
2012. szept. 5. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
nem még nem volt,de biztos szédült,vagy leesett a vérnyomása vagy a cukra,itass vele egy kis vizet ha legközelebb ilyen lesz.ha meg többször előfordulna fordulj orvoshoz,mert a szédülésből nagyobb gond is lehet.
2012. szept. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom ,hogy mi az igaz.Madélután is kérdeztem Tőle ,és azt mondta ,hogy álmodta.Délben figyeltem ,ahogy alszik,és alvás közben megmozdul a karja,keze van ,hogy a lába.Aludni alszik,csak meg meg rándul valamelyik testrésze.Találkoztatok ilyennel,
2012. szept. 5. 15:27
 3/3 anonim válasza:

Nem biztos hogy álmodta!


Létezik az a dolog hogy testelhagyás. Akkor amikor lefekszel a tested lenyugszik alfa állapotban vagy még nem alszol, de tudssz mindent ami körülötted van. Ezt az állapotot a gyerekek jobban elérik mint a felnőttek mert gyerekként volt benne részem. Tudom.

Nos ekkor ugy érzed hogy egyre kisebb és kisebb leszel..... a tested egyre nagyobb nehezebb. tudod hogy nem alszol és nem álmodsz TUDOD! Nos ekkor szokott előfordulni hogy forgást érez valaki. Mintha a szoba forogna... de az agyad tudja hogy te biztos nem forogsz... igy leglogikusabb hogy a szoba foroghat más nem.... Hihetetlen de ez van. Eközben van az hogy ki is szakadhat felülről néz és "oda" megy ahova akar. Nagyon jó érzés.....

De ettől még a fizikai betegséget nem zárhatom ki de erről is tudni kell. Olvass utána ennek is. Érdekes, És ez spontán a gyerekekkel történik vajon miért??? Mert a te agyad annyira tudományos tudatos keretek között él hogy kizárja ezeknek a létezését. A gyerekek agya még szivacs, ezért nem furcsa ez nekik.

2013. jan. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!