Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesemnél ha napi 1-2 óra...

2 évesemnél ha napi 1-2 óra pl mese zene csak angol megy vesszük majd valami használ? Nyelvtanulásként? Ti hogy csinálnátok apjától tud csak angolul tanulni én nem beszélem az angolt sajnos

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem bénáznék idegen nyelven csak a valamelyikünknek az az anyanyelve. Nyelvtanár
2012. szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretnéd, hogy egy kis angolt tanuljon arra jó, de ha azt szeretnéd hogy angolul is beszéljen a későbbiekben, ahhoz ez kevés. Ahhoz az egyik szülőnek angol anyanyelvűnek kell lenni, ahogy az első is írta. Különben össze fog zavarodni, mert látja apukát angolul és magyarul is beszélni.
2012. szept. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1. válaszolóval. Fölösleges. 2 éves korban meg pláne.
2012. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 éves korban még ne terheld ilyenekkel,ráér majd a suliban
2012. szept. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A sógornőm is állandóan vitte angolra ilyen idősen. 30.000-et fizetett érte havonta. Ovi végére 30 szót tudott a gyerek és az anyuka is :). Majd beíratta egy olyan suliba, ahol alsóban nincs idegennyelv oktatás. Így most az iskola mellett szintén hordja. Most már 35.000.-/hó. Én a fiamat nem vittem sehová. Egy du. megtanulta a 30 szót. Az iskolában tanul. Nem fizetek érte. Majd, ha nagyon muszáj lesz.
2012. szept. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Agyrém! Egyre kisebb kortól kezdik egyes szülők a versenyló tenyésztést. Ki is kérdezitek, és osztályozzátok majd?...

Áruld el légy szíves, hogy mi ezzel a célotok? Mit akartok elérni? (Mert nem a kicsi akarja, nyilvánvaló.)

2012. nov. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!